fbpx

«Коханий, вітаю тебе, нас обох, десять хвилин тому у нас народився довгоочікуваний син!». Те, що я побачила на екрані телефону мого чоловіка мене просто шокувало!

Зі своїм чоловіком я в шлюбі вже 5 років. У нас є двоє маленьких дітей і до сьогоднішнього дня я вважала нас зразковою парою. Проте одне мене напружувало у наших стосунках, робота мого чоловіка. Він з ранку до вечора проводив час в офісі і часу на мене в нього зовсім не було.

Одного вечора ми після вечері вирішили подивитись фільм і чоловік заснув швидше, ніж я. Я побачила, що у нього прийшло сповіщення на телефон та не надала цьому значення. Проте цікавість таки перемогла!

Читайте також Коли чоловік заснув, вирішила взяти його телефон та прочитати повідомлення. А може він й справді щось приховує від неї?

Я розблокувала телефон і побачила від невідомого номера меседж: «Вітаю, у Вас народився довгоочікуваний син!». Ви не уявляєте, який шок у мене був. Цієї ночі я просто не могла повірити, що все це відбувається зі мною. Я почала думати, що чоловік справді мені зраджує. Я почала згадувати як часто він залишався на роботі, як їздив у столиці на навчання і підвищення кваліфікації. Я думала, він працює заради наших діток.

До ранку я так і не заснула. О шостій я прокинулась та почала робити усі ранкові справи. Зготувала сніданок дітям і чоловікові. Поки діти дивились мультики, то я мала нагоду спитати чоловіка за ту смс. Він просто посміявся і сказав, що це може бути якась помилка. Я вночі встигла переписати телефон цієї невідомої породіллі і зателефонувала їй. На мій подив слухавку підняла акушерка, я рознервовано спитала мене чому я дзвоню саме їй. Я розповіла про смс, виявилось, що це акушерка вночі помилково написала моєму чоловіку, бо породілля попросила повідомити чоловіка і написала номер на листочку нерозбірливим почерком. Акушерка, ясна річ, не перевіряла чи вказали правильні цифри та відправила повідомлення. Ми дуже здивувались такій ситуації і я дізналась з якого міста породілля. Їй я відправила невеличкий подарунок поштою.

Ввечері я взяла дітей до мами та залишила на вихідні, а для свого чоловіка підготувала сюрприз. Ми поїхали на вихідні у Буковель і провели там просто незабутній час. Я весь час дякувала чоловіку за вірність і переконалась у тому, що йому справді варто довіряти. Тепер я зрозуміла, що усі приводи для ревнощів ми придумаємо собі самі і не варто шукати у цьому проблеми.

facebook