Коли дізналась, що чекає дитину, Марина з радістю повідомляє про це Дімі. Той ніби як не проти, поки не влазить його мама.

Марина кинула роботу і поїхала з коханим, залишивши маму з бабусею в рідному місті. Вона так любила свого Діму, вірила в те, що тільки з ним вона буде щаслива.
На той момент їй було 27, нареченому 29. Нормальний вік для того щоб створити сім’ю і завести дітей. Жили нормально, легко влаштувалися на роботу на новому місці. З мамою Діми Марина ніби як не конфліктувала, а й любові особливої не було.

Жінка не чіпала Марину, Марина не зачіпала маму Діми, навіть коли та намагалася зробити їй щос не приємне. На ділі, їй не подобалася дівчина у якої нічого не було, дівчину з грошима вона хотіла бачити поруч зі своїм єдиним сином і все шукала відповідну партію.

Коли дізналась, що чекає дитину, Марина з радістю повідомляє про це Дімі. Той ніби як не проти, поки не влазить його мама.
– Аферистка, шахрайка!
Жінка заявила, що не буде прописувати її в свою квартиру, що не дасть благословення і онука чи онучку ніколи не прийме, тому як він не зрозуміло чий ще.
Марина не витримала і висловила жінці все що про неї думала. Скандал, сльози, дівчина їде до мами – ніхто її навіть не намагається зупинити.

Сльози, важкий стан і народження здорової дівчинки. Марина на початку хотіла зробити тест на батьківство, а потім плюнула.

Читайте такожБабуся Івана дуже балувала. Говорила, що йому і так досталося, бо без батьків ріс.

Витрачати на нього купу грошей – не варто! Вирішила сама піднімати, добре, що мама і бабуся допомагали. Через 5 років в маршрутці, Марина з донькою зустріла ту саму свекруху, яка їхала теж з маленькою дівчинкою років 4-х.
Та навіть не привіталася, все намагалася розгледіти дитину, але Марина не дала пригорнувши до себе. Пізніше вона дізналася, що Діма одружився мало не відразу після її від’їзду. Ще раз став батьком і знову народилася дівчинка.
Дружина забезпечена дама трохи старша за нього, має пару салонів в місті, їздить на дорогій іномарці. Діма у неї ніби як водій, який виконує дрібні доручення.
Марина не впізнала його дивлячись на фотографію розміщену в соцмережі: товстий, набряклий і явно добре випиває мужик з величезним пузом.
Як добре все ж, що все ось так вийшло…
Марина трохи пізніше зустріла гарного та доброго хлопця. Цього року її дочка, точніше вже за документами їх дочка, пішла в перший клас. До березня очікується в люблячій сім’ї поява синочка.