Коли йшов через парк, побачив знайомі постаті. Світлана йшла під руку з Віктором.

Петро сидів на роботі. В голову не йшли цифри, на які він дивився уже цілу годину. Сьогодні чоловік побачив, як Світлана стріляла очима на нового працівника. Вона забігла до нього запитати, що приготувати на вечерю. Дружина завжди приходила з такими запитаннями. Петру приємно, що Світлана уважно ставиться до його побажань.

Віктор прийшов до них зовсім нещодавно. Працівник із нього не дуже, але директор сказав, що навчиться і залишив на випробувальний термін. Петро випадково побачив, як зіткнулися Віктор зі Світланою. Вони поговорили, чоловік вибачився, і розійшлися. Дівчина довго дивилася вслід Віктору. Петрові не сподобалася надмірна увага дружини до того чоловіка.

Після того випадку недовіра появилася відносно Світлани. Він не був упевнений, що наразі дружина приходить до нього. Тому пильно спостерігав чи не спілкуються вони, коли думають, що Петро не бачить. Підозрілого не помітив нічого. Через деякий час Світлана перестала приходити на роботу до чоловіка. Зателефонує, спитає, і на тому все. В той час Віктор звільнився з роботи, і Петро більше не згадував про нього. Заспокоївся і відносно дружини.

Читайте також Домашні сосиски в тісті

Одного разу чоловік вийшов з роботи раніше щоб купити подарунок дружині. Приводу ніякого не було, просто хотілось зробити приємне. Коли йшов через парк, побачив знайомі постаті. Світлана йшла під руку з Віктором. Петро спочатку хотів підійти та побити, але потім взяв себе в руки. Він спостерігав за парочкою до тих пір, поки вони розійшлися. Світлана глянувши на годинник, поспішила додому. Віктор пішов у другу сторону. Петро передумав купувати подарунок. Він ішов додому і роздумував, як йому поступити. Нічого не придумавши, вирішив, що розповість все що бачив.

Дома Світлана чекала з накритим столом для вечері. Чоловік не став довго думати, і прямо з порога почав запитувати, що зв’язує її з Віктором. І що він їх сьогодні бачив, тому заперечувати марно. Дружина не наважувалася говорити. Потім все ж таки розпочала. З Віктором сьогодні зустрілися вперше, відтоді як зіткнулися на роботі. Він десь взяв номер телефону, і постійно телефонував Світлані. Але вона не піддавалася. Лише сьогодні, коли він сказав, що терміново поговорити потрібно, вона погодилась. Але між ними нічого не було. На пропозицію Віктора зустрічатися, Світлана відмовилася. Далі дівчина мовила, що зраджувати навіть не думала, тому що кохає Петра.

Чоловік повірив дружині, лише просив, якщо зустріне кращого за нього, просто скаже правду. На тому і домовились, Минуло немало літ. У Петра і Світлани чудова родина, виховують двох синів. Інколи чоловік замислюється, що якби не повірив тоді дружині?