Перейти до вмісту

Коли ми сіли за стіл, моя майбутня свекруха при всіх почала принижувати мене

З колишнім чоловіком ми розвелися коли доньці було всього чотири з половиною роки. Він нас покинув залишивши без копійки. Сказав, що знайшов для себе краще життя, що його нова дружина молода, красива та багата і він більше не хоче нас бачити. Я була в депресії, але трималася для доньки.

Мені довелося віддати дочку до садка, а сама працювала на двох роботах, щоб забезпечити нас двох. Свого житла в мене не було, тому прийшлося орендувати. А ціни на житло ви самі знаєте які, а ще харчі купити, доньку одягнути, садок оплатити. Чоловік сплачував аліменти, коли я подала до суду. Але цього було не достатньо. Тому я навіть не думала про своє особисте життя.

Якось повертаючись з роботи була дуже велика злива, було вже пізно і я дуже сильно замерзла. Доньку забрала сусідка, тому я була спокійна. Я чекала тролейбус на зупинці, як поруч зупинився автомобіль, вікно опустилось і незнайомий чоловік запропонував мене підвести. Не знаю чому я погодилась, адже я ніколи такого не робила, це було абсурдно з моєї сторони. Чоловіка звали Максим, він виявився дуже приємним чоловіком, з ним було комфортно вести розмову.

Він підвіз мене просто під будинок, при цьому нічого не взяв, ані копійки. Лише взяв з мене обіцянку сходити з ним на каву. Я погодилась. Адже мені цей незнайомий чоловік припав до душі. Я вперше за стільки часу відчувала себе так спокійно поруч з ним. Так ми й зійшлися. Його не лякало те, що в мене доросла донька.

Він любив гратися з нею, дарував їй багато подарунків, вони часто ходили на прогулянку вдвох. І до мене Максим ставився дуже гарно, люблячи. Через пів року після зустрічі він зробив мені пропозицію, я погодилася вийти вдруге. Мені було з цим чоловіком дуже комфортно та затишно. Але його родина була проти нашого шлюбу.

Читайте також Коли настав день весілля, зі сторони мого чоловіка, вибачте на слові, приперлось вдвічі більше народу, ніж було запрошено. Місця довелося докуповувати в ході свята

Коли Максим повів мене знайомитися з його родиною, я не очікувала такого. Коли ми сіли за стіл, моя майбутня свекруха при всіх почала принижувати мене, вона заявила. Що не хоче бачити поряд зі своїм сином таку жінку як я. Адже, я вже була раз у шлюбі й не змогла його вберегти, значить я погана дружина і господиня, а ще їй не сподобалось, що в мене є донька, і вона не буде її сприймати як свою внуку.

Я була шокована такими словами, і в мене виступили сльози. Я встала з за столу і просто покинула цей дім. А мій майбутній чоловік просто сидів і слухав, як його мама поливає мене брудом. Прийшовши додому, я просто обняла свою доньку і твердо вирішила, що в цьому житті мені потрібна лише донька, і ніяких шлюбів я більше не хочу.