Перейти до вмісту

Коли очікувати закінчення війни.Прогноз астрологів

Нумерологи та астрологи ретельно дослідили це питання і назвали приблизні терміни завершення війни та перемоги України.

Нумеролог Владислав Грицай повідомив, що на визначну для України подію чекати залишилося недовго. Вже 24 квітня Україна здобуде перемогу у боротьбі з агресором.

Читайте також Папа Римський Франциск може приїхати до Києва

“Я вважаю, що ключову подію отримаємо в 20-х числах квітня – 24 квітня. Потрібно розуміти – є багато етапів. Етап закінчення війни І етап закінчення військових дій не завжди може позначати одне і те ж. Але як і раніше, я вважаю, що 24 квітня (плюс-мінус) ми отримаємо хороший для нас результат”, – сказав Грицай.

Однак, повного припинення вогню на той момент не прогнозується, хоча в Украни спостерігатиметься хороший результат. Є також ймовірність того, що росія змінить риторику щодо нашої держави.

“Але те, що там буде перелом – 100%. І ми вже будемо розуміти, що це все”, – додав Грицай.

Ще одним прогнозом поділилася астрологиня Анжела Перл. Фахівчиня впевнена, що війна може закінчитися у той момент, коли з’єднаються дві планети, що відповідають за мир. Йдеться про Нептун та Юпітер.

Найближче з’єднання очікується вже 12 квітня.

“І зараз таке ж з’єднання Юпітера з Нептуном буде 12 квітня. У квітні буде зрозуміло, що війна не може тривати. І зрозуміло буде, що перемога буде за Україною”, – говорить Анжела Перл.

Разом із цим, упродовж першого тижня місяця (5-6 квітня) варто очікувати на ескалацію бойових дій. Анжела пояснює це з’єднанням Сатурна з Марсом.

Отже, судячи з двох прогнозів, можна бути впевненим, що квітень буде дійсно переломним для України у позитивному ключі. Віримо у перемогу і сподіваємося на краще!