Перейти до вмісту

Коли позичати і коли віддавати гроші.

Щоб не погіршити, а поліпшити своє фінансове становище  та не притягнути у своє життя проблеми, потрібно знати, у які дні тижня не можна віддавати гроші.

Понеділок

День є несприятливим для повернення боргу. Той, хто вирішить віддавати гроші у цей день, зможе приректи себе на часті позики.

Вівторок

Цей день є менш несприятливим для повернення боргів, але все ж таки він не є ідеальним. Багато людей вважають, що у цей день не слід давати гроші у борг, інакше людина сама може стати боржником.

Середа

Середа є гарним днем для повернення боргів. У будь-яких справах на людей чекатиме успіх. Єдине, чого не варто робити у середу, це брати гроші у борг.

Четвер

Вдалий день для позбавлення від фінансових боргів. Віддаючи гроші, людина може бути впевненою у тому, що вони повернуться їй назад.

П’ятниця

Це не найкращий день для проведення грошових маніпуляцій. Людина може передати весь свій негатив іншій людині.

Субота

День вважається нейтральним, тому можна сміливо віддавати і позичати гроші.

Неділя

У цей день краще утриматися від повернення боргів і перенести цей процес на наступний тиждень.

Як повертати борги, щоб залучити у своє життя багатство

Повертати гроші необхідно правою рукою, а лівою слід їх брати, це допоможе не перервати грошовий потік. Якщо необхідно погасити кредит, то краще зробити це у четвер, п’ятницю або суботу.

Одразу після отримання заробітної плати, не варто роздавати борги. Потрібно, щоб хоча б одну ніч гроші залишались вдома. Це допоможе зарядити людину грошовою удачею і благополуччям.

Віддавати і брати гроші бажано з посмішкою на обличчі. Одного слова “спасибі” буде недостатньо, це слід робити щиро, лише у такому разі гроші повернуться назад. Якщо після позичання грошей і до дня їх повернення набігли відсотки, то до них варто додати ще 5 %. За це Вищі сили обов’язково нагородять людину.

Брати гроші у борг важливо великими купюрами, а віддавати дрібними, так можна притягнути багатство у своє життя. Перед поверненням боргу гроші слід перерахувати кілька разів і скласти їх за зростанням. З грошима варто попрощатися, немов вони живі і при цьому попросити їх знову повернутися.

У жодному разі не можна передавати гроші через поріг свого будинку, інакше у сім’ю прийдуть фінансові труднощі. Бажано передавати гроші у складеному або у скрученому вигляді. Важливо стежити за днями повернення боргу, оскільки гроші полюбляють точність. Брати гроші у борг з чужих рук не слід ,бажано покласти їх на підлогу або на стіл.

Читайте також: Приготуйте хрусткі картопляні деруни.

Несприятливі дні для повернення боргів

Не рекомендується проводити будь-які маніпуляції з грошима у понеділок, інакше незабаром з’являться непередбачені розтрати. Віддаючи гроші у вівторок, людина ризикує залишитися боржником.

Найбільш невдалим часом для передачі грошей є вечір. У цей час відбувається уповільнення грошових потоків і усе це може негативно відбитися на фінансовому становищі людини.

Не слід віддавати борги і у великі церковні свята, такі як Великдень, Різдво, Хрещення і Благовіщення.  Так можна відлякати фінансовий успіх. Бажано просити у борг у позитивної і радісної людини. На молодий місяць теж не варто віддавати гроші.