fbpx

Коли син Ірини та Андрія підріс, то свекруха почала говорити про те, що він нібито не їхній. Вона демонстративно називала дітей нагуляними.

Ірина має дуже дивну свекруху. Вона ніколи не вірила невістці і завжди намагалась щось комусь довести: то речі не так поскладені, то їжа не так приготована. Ірина буда спокійна, тому вдавала, що нічого не помічає. Проте остання витівка свекруха розлютила Ірину.

Коли син Ірини та Андрія підріс, то свекруха почала говорити про те, що він нібито не їхній. Вона демонстративно називала дітей нагуляними. У Ірини було двоє дітей і якщо дівчинку свекруха ще любила, то за хлопчика почала сумніватись.

Читайте також Чоловік таки з’явився після трьох місяців «щасливого» життя з коханкою. Наталя повірила йому та пробачила і зробила велику помилку.

Таки свекруха зробила тест і виявилось, що син Андрія. Свекруха не могла в це повірити, але вже змирилась з тим фактом. А от Ірина не могла зрозуміти звідки у свекрухи така недовіра до неї і подруга їй порадила:

– Розгульна свекруха невістці не вірить! – раптом голосно сказала подруга, – Піди, сама нагуляла дітей, а тепер ось і тероризує невістку.

Ця абсурдна думка була в Ірини настільки довго, що вона вирішила взяти у батька чоловіка волосся і з’ясувала, що свекор таки формальний… Проте Ірина не хотіла говорити про ці результати ні чоловікові, ні свекрусі, а залишила таку таємницю при собі. Тепер вона розуміє чому батько чоловіка завжди так строго ставився до Андрія і чому свекруха постійно робить якісь закиди у сторону Ірини.

Як бачите, чим більше людина хоче звинувачувати іншу, тим більше підозр, зо у неї справи ще гірші.

facebook