Перейти до вмісту

Коли я був у відряджені, вона зрадила мене з колегою по роботі.

Я закохався у свою Олю з першого погляду, ми рік зустрічались, а тоді одружились, прожили разом 7 років. Після весілля ми почали працювати над дитиною, бо дуже хотіли, але в нас не виходило. Ми були у багатьох клініках, витралити багато грошей на лікування, але нічого не змінювалось. Потім лікарі зробили висновок, що я бездітний.

Після цього наші з Олею стосунки погіршились. Дружина постійно докоряла, я був розчарований у всьому, мабуть перебував в депресії. А розв’язка в ситуації така — жінка говорить, що ми станемо батьками, і ніби то ця дитина від мене. Я відразу сказав їй, що знаю про зраду, але вона була щаслива, я ж точно знав, що дітей у мене не може бути. Коли ми скандалили вона під тиском про все розповіла.

 

Коли я був у відряджені, вона зрадила мене з колегою по роботі. Оля мене запевняє, що все робила заради нашої спільної дитини. Цього ж вечора вона поїхала до батьків зібравши речі, а наступного дня я подав заяву на розлучення.

 

Читайте також Бігали по судах і намагалися відібрати у бабусі її квартиру, під предлогом того, що вона більше не дієздатна.

За правилами ми маємо місяць і аж тоді суд винесе рішення, але я і так знаю, що ні з дитиною ні з нею не хочу бути. Зараз живу і навіть не помічаю, як пролітають дні: вранці робота, потім дім, алкоголь, замкнене коло.

Я дуже розчарований та злий на Олю. Я не можу повірити що це сталось, дуже кохаю свою дружину і не знаю як далі жити. Навіщо вона так вчинили ? Вона мені продовжує писати що любить, що це було востаннє, що діти – квіти і велике щастя, а мене аж нудить…