Перейти до вмісту

Коли я розлучалася зі своїм чоловіком, за його ініціативи, він мені сказав прямо, що я йому зіпсувала життя!

– Коли я розлучалася зі своїм чоловіком, за його ініціативи, він мені сказав прямо, що я йому зіпсувала життя! – розповіла мені моя однокласниця Ірина. – І шлюб його зі мною був великою помилкою. Мовляв, з його розумом, освітою, потенціалом він в сорок років міг би бути ого-го, якби поряд з ним всі ці роки була «хороша» дружина. А я «погана» – не направила його до чогось хорошого, не надихнула, не створила йому міцний фундамент.

Треба сказати, що її чоловіка я знаю добре, у нього завжди була завищена самооцінка, а Ірина щиро кохала його, і всі ці роки нічого не помічала.

Читайте також  Перша дружина мого чоловіка вирішила, що їхній спільній дитині ніде не буде краще, ніж з рідним батьком.

– Та не переймайся ти його словами, – втішають усі люди Ірину. – Люди, коли розлучаються, дуже рідко щось хороше і добре один одному говорять. Найчастіше навпаки. Ну сказав він щось недобре тобі наостанок, не звертай уваги. Зрештою, він тепер – всього колишній чоловік тобі. Не бери в голову.

– Так воно так, – зітхає моя однокласниця Ірина. – Тільки я все одно про це думаю. Адже він дійсно дуже перспективним був по молодості. А зараз – нічого особливого не досяг в житті за стільки років.

Я навіть не знаю, що їй порадити. Але хіба хороший чоловік скаже таке своїй дружині, навіть колишній?