Перейти до вмісту

Коли жінка тяжко захворіла, завжди поруч була її мама, а чоловік цілими днями працював, а після роботи йшов до коханки

У шлюбі з чоловіком, Оля прожила 12 років. Жили вони в злагоді та завжди допомагали один одному.

Просто Оля серйозно захворіла і Дмитро, замість того, щоб бути біля дружини та дітей, знайшов собі іншу жінку. Біля жінки сиділа її мама, а чоловік цілими днями працював, а після роботи йшов до коханки. Вдома він говорив, що знайшов додаткову роботу, бо грошей на лкування потрібно багато. Не знаю, про що він думав, може в душі вже і поховав дружину, тільки ось вона одужала. Правда, довелося пройти лікування, зробити багато операцій, але вона вижила.

Коли Оля вийшла на роботу, то її співробітниця розповіла усю правду про Олега. Вона просто не хотіла, щоб вона і далі жила з таким підлим чоловіком.

Почувши це, Оля на наступний день відразу подала на розлучення. Дмитро переїхав жити до коханки, а вона з дітьми залишилася жити у будинку. Вона хотіла при розлученні розділити будинок, але чоловік відмовився, сказав, що дітям в ньому добре, живіть і далі, при цьому від своєї частини він не відмовився.

Читайте також: Дріжджовий рулет з корицею: смачна випічка до чаю

Зараз Оля з колишнім чоловіком постійно сваряться, адже він приходить до неї, як до себе додому, в будь-який час доби може заявитися, щоб побачити дітей. Знайомі говорять, що відносини з теперішньою жінкою у нього погані, тому він у будь-який час може повернутися з речами додому, адже це також його будинок. Олі будинок продавати шкода, але й терпіти витівки Дмитра вона також не може.

Одного разу, прийшовши вечором, він заявив, що йому не подобається, як вона виховує дітей. Дмитро всім розказував, що жінка знущається над дітьми, і йому жалко їх, що вони ростуть у такій обстановці.

Але Оля дуже добре ставиться до дітей, проти тата не налаштовує, просто вони самі не мають бажання з ним спілкуватися. Вони уже дорослі, і самі розуміють , хто хороший, а хто може зрадити та покинути їх …