Перейти до вмісту

Колишній чоловік намагався самостійно виховувати дочку, але не вийшло.

Мій колишній чоловік прийшов до мене через роки років після розлучення. Син уже до того моменту вступив до інституту навчався в іншому місті. Я проживала одна.

Розлучалися з чоловіком погано, розмін квартири, поділ усього, він не хотів нам з сином залишити нічого зайвого, вважав, що я і без того досить заробляю.

Дивлюся в очі, а там ніби інша людина. Немов змінили. Немає тієї агресії і злості, ні хамства і вимог. Є просто якийсь утомлений чоловік, який просить про допомогу.

Я пустила їх в будинок. Дівчинку відвела на кухню, налила чаю, дала цукерок. Сама пішла в кімнату, слухати колишнього і те, що з ним сталося.

Ми залишилися одні – почав свою розповідь колишній.

Читайте також:  Сонник по днях тижня, коли сняться віщі сни

В результаті виявилося, що віін одружився; у нього народилася дочка; жінка була пила; вона продала все, що могла; Пропала безвісти.

Колишній чоловік намагався самостійно виховувати дочку, але не вийшло. Мати йогоне стало ще до нашого розлучення, просити про допомогу особливо не було кого, тому він прийшов до мене.

Після всього, що сталося в період розлучення і після, мені хотілося гнати його в шию. Але очі його дочки не давали мені спокою. Якщо мати її   пропала, то ймовірно, що вже немає.

Заради дівчинки я прийняла рішення надати допомогу, але обмежила термін. І було 3 правила:

1) Він тут ніхто.

2) Я зможу відмовитися в будь-який момент.

3) Він їде миритися з сином.

Колишній погодився на всі умови. У перший же тиждень полагодив будинку все, що зміг знайти. Ходив в магазин, допомагав по дому, гуляв з донькою. Я ніколи не бачила його таким. Це був якийсь зовсім незнайомий мені чоловік, шалено любить свою дочку.

Дівчинка була трохи старше 3-х років тоді. Миттєво прив’язалася до мене. Схожа на свого тата. Я так мріяла про дівчинку, але… довелося забути про мрію.

З колишнім прекрасні дружні відносини через півроку перейшли в сімейні. Він повернув повагу сина, повернув і мою, та й я з ним щаслива. Став найкращою версією себе. Дочка його стала нашою.

На таке щастя я і розраховувати не могла, зараз все чудово, кожен раз згадую, що хотіла прогнати його, я б стільки упустила.