Перейти до вмісту

Колишній чоловік жодного разу не захотів дізнатися про наші справи. Свекруха теж ігнорувала мене з дітьми.

З чоловіком одружилися ми, коли йому виповнилося 22, а мені – було тільки 18. Через рік після одруження у нас з’явився син Єгор. Квартира, в якій ми проживали, дісталася мені від бабусі. Інтересу до крихітки мій чоловік не виявляв, вважаючи мене повністю відповідальною за виховання сина.

Коли малюкові виповнилося 3 роки, ми вирішили мати ще одну дитину. Чоловік хотів лише дівчинку, бо хлопчик у нас уже був.

Сина довелося на час віддати мамі, адже чоловік не міг приділяти йому достатньої кількості часу. Сама я стала все більше часу проводити в лікарні.

УЗД показало, що я чекаю дівчинку. Чоловіка це втішило, але в цілому якось не сильно. За деякими ознаками можна було судити, що йому вже не хочеться зв’язуватися з ще однією дитиною. З роботи він приходив часто п’яний. Радості і турботи від чоловіка дочекатися було складно.

Читайте також Минув час, я почала називати дружину тата мамою, у мене був брат, він був ще маленьким.

Ось і настав довгоочікуваний момент пологів. Вони напрочуд пройшли легко. У лікарню до мене прийшов дивний відвідувач. Він представився товаришем по службі чоловіка. Виявилося, що прямо в нашій квартирі мій чоловік зраджує мені з його дружиною. Замість того, щоб викинути обох, начисто декому обличчя, він прийшов порадитися зі мною!

У самого чоловіка було троє дітей. Він часто був в роз’їздах, тому дуже сумнівався в своєму батьківстві. Сім’ю чоловік втрачати не хотів. Яку пораду я могла йому дати?

Коли він пішов, я тихо сповзла по стінці. Жити не хотілося, всі барви світу зблякли. Як він міг? Як я могла цього не помітити? Як повірила такому покидьку? Багато питань крутилися в голові зі швидкістю світла. Відповідей, на жаль, у мене не було. Що робити далі? Подзвонити і сказати, що все знаю? Застукати на гарячому “солодку парочку»? Так і не ухваливши остаточного рішення, я почала заспокоювати себе. В іншому випадку може перегоріти молоко. Ці думки подіяли. Я терпляче очікувала виписки з пологового будинку.

Чоловік зустрічав мене квітучим і радісним, з фальшивою посмішкою на фізіономії. По приїзду додому, я почала проводити ревізію в пошуках компромату. Він не змусив себе довго шукати. Гумка від волосся, темні ворсинки на гребінці, але апогеєм стала чужа білизна. Зібравши всі докази в купу, я вирішила поговорити зі своїм чоловіком. Спочатку він заперечував, але потім заявив, що я народила йому цих дітей і зіпсувала все життя. Любить же він іншу жінку, і вона теж чекає від нього дитину.

Чоловік був виставлений з квартири в той же день. Але це не стало кінцем історії. Через рік до мене прийшла одна дівчина. Вона кілька років тому зустрічалася з моїм чоловіком. Їх зустрічі мали певні наслідки. Тепер дівчина була хвора. У неї виявили онкологічне захворювання. У неї від мого екс-чоловіка є дочка, яку після  буде ні з ким залишити. Чоловік підтримувати мати з дитиною не захотів, тому звертатися до нього за допомогою не мало сенсу. Дівчина хотіла оформити опіку над дочкою на мене.

Читайте також Минув час, я почала називати дружину тата мамою, у мене був брат, він був ще маленьким.

Я була просто в шоці. Одинока мати з двома дітьми, а тут ще й третя дівчинка. Але дивлячись на нещасну дівчину, я відмовити їй не змогла. Наші зустрічі сім’ями стали мати регулярний характер. Дівчинка виявилася розумною і вихованою. Через пів року її мати не стало. Ховали її разом з бабусею, бо батьки цієї дівчини спочивали давно на цвинтарі.

Дівчинку я забрала собі. Буквально через кілька днів нас відвідав нотаріус. Він повідомив, що покійна оформила на мене і свою дочку значний рахунок в банку. Також нам дісталася квартира, і машина дівчини. Мати дівчинки виклала кругленьку суму для того, щоб зробити все дуже швидко. Дострокове оформлення опікунства було практично неможливим, але заповзятлива дівчина встигла залагодити ці формальності .

Колишній чоловік жодного разу не захотів дізнатися про наші справи. Свекруха теж ігнорувала мене з дітьми. Екс-чоловік розлучився зі своєю пасією, бо зробивши ДНК-тест, зрозумів, що дитина була не його. Він спробував зробити спробу повернуться, але я його не прийняла.