Перейти до вмісту

“Коридор затемнень” у 2022 році: що чекає на українців від 30 квітня до 16 травня

У 2022 році на нас чекають два “коридори затемнень” – весняний та осінній. Весняний розпочнеться з часткового сонячного затемнення, яке відбудеться 30 квітня, а закінчиться 16 травня.

Травневе місячне затемнення, яке пройде у знаку Скорпіона, може принести активність у кримінальній сфері та емоційний дисбаланс. Також велика ймовірність потрапляння у критичні ситуації, отруєнь та проявів людської підлості.

Читайте також: 33 мільярди від Байдена: планують витратити на потреби ЗСУ та гуманітарну допомогу

У цей час не варто планувати поїздки та подорожі, особливо до зон ризику – у нашому випадку до місць воєнних дій. Оскільки Телець, у якому пройде перше затемнення, має безпосередній стосунок до землі – як до невеликих заміських ділянок, так і до територій цілих держав – цілком можливі зміни власників та кордонів. Небажаний також ризик щодо фінансових операцій – можна буде втратити якщо не все, то багато чого.

Усі “коридори затемнень” мають спільну рису: всі події, що відбулися в цей час, мають доленосний характер. Підписання договорів, укладання угод, знайомства, весілля, розлучення – в “коридорі затемнень” все матиме продовження протягом усього наступного життя.