Перейти до вмісту

Корисні лайфхаки. Як виглядати молодше?

Фахівці  радять, що скуповувати всю антивікову косметику і наносити товстим шаром тональні засоби зовсім не треба. Навть більше, багато хто навіть починає уникати яскравого і контрастного макіяжу, тим самим створюючи образ на багато років старше. Все ж таки за допомогою макіяжу, хоч і не надовго, можна повернути колишнє сяйво і молодість. Що рекомендують візажисти, читайте нижче.

1) щоб тональний крем не вбивався в кожну зморшку, зробіть мікс консилера і омолоджуючої сироватки. Змішайте на руці рівні частини засобів і нанесіть подушечками пальців на шкіру обличчя.

2) для надання сяйва шкірі обличчя використовуйте тональну основу з елементами хайлайтера. Цей компонент добре підсвітить обличчя і зробить шкіру більш здоровою на вигляд.

3) Забудьте про темні відтінки тіней для повік, чорну підводку і олівці. Візажисти рекомендують звернути увагу на відтінки графітового, коричневого або темно-сірого.

Читайте також: Збільшити якість врожаю цибулі допоможуть три різних добрива.

4) Використовуйте на обличчі персикові і блідо-рожеві рум’яна, адже вони істотно омолоджують обличчя.

5) Знайдіть свій відтінок червоної помади. Якщо ви раніше носили тільки яскраву помаду, тоді вибирайте на тон ніжнішу і світлішу. Ідеальним варіантом стане помада пудрового відтінку з легким блиском на губах.