Здоров'я

Корисні властивості імбиря

Чай для похудання

– кореня імбиру

– меду

– кориці

Потрібно корінь подрібнити й помістити в каструлю. Потім залити його водою та помістити на вогонь. Довести до кипіння, зменшити вогонь до мінімуму й варити ще 15 хвилин. Додавати мед тоді, коли напій охолоне до теплої температури. Перед вживанням ще додати корицю.

Корінь імбиру містить зінгерон, який надає йому легкої пекучості. Часто цю речовину використовують для покращення травлення та запобігання розвитку раку товстої кишки. Імбир містить протизапальні властивості, тому він ефективний під час застуди, пневмонії чи для полегшення хворобливих відчуттів під час менструації.

Читайте також: Я приготувала стіл на день народження, старалася, щоб все було смачно, а моя свекруха сказала, що така їжа ніби в далекому минулому ще. Мені так стало не приємно

Імбир для схуднення

Ні для кого не секрет, що імбир допомагає прискорити метаболізм та спалювати жир. Саме тому чай з імбиру корисний для тих, хто бореться з зайвою вагою.

Виробляє тепло

Напої, які містять у своєму складі імбир, покращують терморегуляцію в організмі, а ще допомагають підтримувати тепло. Тому такі напої є справжньою знахідкою в холодну пору року.

Покращує склад крові

Саме імбир чудово очищує кров від шкідливого холестерину та знижує рівень цукру у крові. 2 г порошку імбиру знижує рівень цукру в крові на 12%.

Стабілізації рівня гомонів

Імбир має вплив на вироблення гормонів, зокрема гормону стресу — кортизолу.