Перейти до вмісту

Корисні властивості ківі

Ківі має величезні переваги для здоров’я, включаючи зміцнення імунітету і поліпшення обміну речовин. Він містить багато вітамінів та мінералів. У Китаї ківі використовували для лікування лихоманки та профілактики вірусних хвороб.

Один ківі містить наступні макроелементи:

1) Калорії: 42,1 ккал
2) Вуглеводи: 10,1 гр.
3) Клітковина: 2,1 гр.
4) Кальцій: 23,5 мг.
5) Магній: 11,7 мг.

6) Фосфор: 23,5 мг.
7) Калій: 215 мг.
8) Вітамін С: 64 мг.
9) Вітамін Е: 1,0 гр.

Корисні властивості ківі:

Зміцнює імунітет

Ківі є відмінним джерелом імуностимулюючих антиоксидантів. Він також володіє антибактеріальними і протизапальними властивостями, які можуть пригнічувати ріст хвороботворних бактерій, таких як Escherichia coli і Staphylococcus aureus. Вітамін С підвищує імунітет, стимулюючи вироблення антитіл і лейкоцитів, які борються з патогенами.

Читайте також: Продукти, які викликають безсоння

Покращує травлення і обмін речовин

Харчові волокна (клітковина) покращує травлення і регулює рух кишечника. Це, в свою чергу, підтримує втрату ваги через ефектів на ситість. Харчові волокна пригнічують всмоктування надлишку глюкози і холестерину в кишечнику.

Сприяє профілактиці серцево-судинних захворювань

Ківі є відмінним джерелом калію, який регулює кров’яний тиск. Зміст антиоксидантів може знизити кількість «поганого» холестерину в крові, знижуючи ризик серцевого нападу, гіпертонії, порушень обміну речовин і серцево-судинних захворювань.