Перейти до вмісту

Корисні властивості лохини

 

Про користь лохини

Ця ягода входить в топ самих здорових продуктів. Крім корисних властивостей, вона може похвалитися низькою калорійністю, чому так полюбилася тим, хто стежить за своєю фігурою.

Лохина покращує апетит, зміцнює стінки судин і вважається відмінним протизапальним засобом. Також лохина перешкоджає прояву склерозу, захищає від радіоактивного випромінювання, знижує рівень цукру в крові і допомагає при шлункових і серцевих захворюваннях.

Одна із найважливих властивостей ягоди — уповільнення старіння клітин, що відбувається завдяки великій кількості вітамінів і амінокислот, що містяться у ягоді. Допомагає лохина і нашій нервовій системі.

Лохина не тільки покращує зір, але і перешкоджає утворенню ракових клітин.

Відвар з листя дуже корисний при різних розладах здоров’я, а також вживають як проносний засіб. А кислий морс з лохини — відмінний засіб в боротьбі з застудою і не тільки!

Читайте також: Що саме являє собою вегетаріанство?

Трохи про шкоду лохини

Не варто переїдати синю ягоду, і мова йде не тільки про можливі алергічні реакції. З-за великої кількості антиоксидантів, що містяться в ягоді, може знизитися кисневий рівень в м’язах.

Надмірна кількість лохини може не кращим чином вплинути і на кров. Саме тому її потрібно з обережністю вживати людям із серцево-судинними захворюваннями. Також не варто зловживати і людям, що страждають від гастриту.