Перейти до вмісту

Користь гострої їжі для здоров’я. Звичайно,якщо немає протипоказань.

Медики перерахували переваги вживання гострих страв: крім пікантного смаку подібні спеції приносять ще й користь здоров’ю.

Зменшення запальних процесів

Спеції мають протизапальні властивості. Тому гостра їжа допоможе впоратися з головним болем і нудотою, зменшити симптоми аутоімунних захворювань і артриту.

Боротьба з інфекціями

У спеціях міститься велика кількість антиоксидантів. Крім того вони здатні боротися зі шкідливими бактеріями. Таким чином, гостра їжа відіграє важливу роль у запобіганні розвитку інфекції в організмі за рахунок усунення елементів, що провокують хворобу.

Збільшення тривалості життя

Гострі спеції здатні допомогти людині прожити довше. Спільне дослідження Гарвардського і Китайського національного центру з контролю і профілактики захворювань довело, що в раціоні довгожителів гострі страви присутні на постійній основі.

Читайте також: Скоро почнеться пляжний сезон. Який купальник вибрати?

Поліпшення метаболізму

Оскільки в спеціях присутні антиоксиданти, вони допомагають прискорювати обмін речовин в організмі. Це своєю чергою дозволяє більш ефективно боротися із зайвими кілограмами і утримувати свою вагу в межах норми.

Проте, важливо враховувати, що організм кожної людини по-різному реагує на гостру їжу. У деяких людей вона може посилити проблеми з системою травлення. Крім того зловживання гострими спеціями погіршує роботу смакових рецепторів.