Перейти до вмісту

Користуйтесь цими засоби і ваші брови будуть густі та красиві

Засоби, які допоможуть вам відростити густі та гарні брови:

– Лимон

Дуже часто лимонну кислоту використовують для того, щоб зменшити пігментацію обличчя. Однак лимон також пришвидшує ріст брів. Візьміть скибку лимона та потріть нею брови протягом 5 хвилин. Потім ретельно помийте обличчя. Таку процедуру на обличчя робити краще перед сном.

 – Вазелін

За допомогою вазиліну ви зможете пришвидшити ріст брів. Він добре зволожує шкіру та зменшує висипання. Наносіть його протягом двох місяців, три рази на день.

Читайте також: Мене мучить совість, бо я попхалася та розрушила особисте життя свої дитині. Я думала, що ця дівчина йому не пара і навіть не спробувала з нею познайомитися ближче

 – Рицинова олія

Рицинову олі наносіть на брови за допомогою ватної палички. Засіб потрібно тримати 30 хвилин, а потім змити теплою водою. Процедуру робіть кожного дня протягом 4 тижнів.

  – Алое вера

Алоє зволожує та скрабує шкіру обличчя. Також надає антисептичну та протизапальну дію, запобігає появі зморшок, пришвидшує ріст брів. Гель алое вера нанесіть на брови на 15 хвилин, а потім змийте прохолодною водою.

 – Насіння гуньби

Змішайте 1 ст. л. гуньби з 1 ст. л. води, щоб утворилася однорідна суміш. Цю суміш наносьте на брови на ніч, а зранку змийте теплою водою.