Перейти до вмісту

Кошовий розповів про переписку із Зеленським у перший день повномасштабного вторгнення

Керівник студії “Квартал 95” Євген Кошовий розповів про переписку із президентом України Володимиром Зеленським 24 лютого.

Як він зазначив, одразу після перших вибухів у Києві він написав йому SMS.

Про це йдеться в інтерв’ю Даніелю Салему у програмі “Зірковий шлях”.

“Я говорю: “Що, серйозно почалося?”.

Він каже: “Походу, так”, – пригадав Кошовий.

Крім того, артист розповів, що потім неодноразово запитував особисто у президента про прогнози viйни.

“А потім я подумав, а хто тобі скаже якийсь прогноз. Це риторичне питання. Сподіваюся, що скоро перемога буде за нами”, – наголосив зірка.

 

 

Читайте також: Основні втрати ще попереду: українцям розповіли, як війна вдарила по фінансах

 

 

Водночас роздумував гуморист і про хейт. Євген розповів, що коли ще зі своїм другом Зеленським працював у “Кварталі 95”, він завжди заступався за Володимира, коли бачив у Мережі хейт. Втім, як зазначив, зараз він не вступає у словесні суперечки з користувачами.

“Я заступаюся десь у себе там усередині. Навіть на такі речі, як хейт, вже вибудовується імунітет. Якщо ти відповідаєш хейтеру – це означає, що ти його читаєш і прислухаєшся до його думки або ти сперечатимешся. Чого взагалі не треба робити, тому що у нього така “професія”.

Але без хейтерів дуже сумно буває іноді. Перші два з половиною роки (президентства Зеленського) просто жесть була. І він сам читав коментарі, а потім каже: “Що ти читаєш коментарі”. А я йому: “А ти чому читаєш? “Ти сам заводишся від цього”, – поділився Кошовий.