Кожна з виникаючих проблем – це як камінь для переходу на струмок. Якщо не зупинятися і не здаватися, то можна вибратися з будь-якого найглибшого колодязя.

Одного разу осел фермера провалився в колодязь. Він страшно закричав, закликаючи на допомогу. Прибіг фермер і сплеснув руками: “Як же його звідти витягнути?”

Тоді господар ослика подумав так: “Осел мій – старий. Йому вже недовго залишилося. Я все одно збирався придбати нового молодого осла. А колодязь, все одно, майже висохлий. Я давно збирався його закопати і вирити новий колодязь в іншому місці. Так чому б не зробити це зараз? Заодно і ослика закопаю.”

Він запросив всіх своїх сусідів допомогти йому закопати колодязь. Всі дружно взялися за лопати і почали закидати землю в колодязь. Осел відразу ж зрозумів до чого йде справа і почав видавати страшний вереск. І раптом, на загальний подив, він притих.

Читайте також:Час від часу варто запитувати себе: «Дійсно мені потрібна ця нова річ, черезу яку я не бачу білого світу вже який тиждень або місяць?» Чи варто заради цього пропустити перший виступ дочки або змагання сина з футболу?

Після декількох кидків землі фермер вирішив подивитися, що там внизу.

Він був здивований від того, що побачив там. Кожен шматок землі, що падав на його спину, ослик струшував і приминав ногами. Дуже скоро, на превеликий подив, ослик показався нагорі – і вистрибнув з колодязя!

…У житті вам буде зустрічатися багато усякого бруду і кожен раз життя буде посилати все нову і нову порцію. Всякий раз, коли впаде ком землі, струсіть його і піднімайтесь наверх, тільки так ви зможете вибратися з колодязя.

Кожна з виникаючих проблем – це як камінь для переходу на струмок. Якщо не зупинятися і не здаватися, то можна вибратися з будь-якого найглибшого колодязя.

Струсіть і піднімайтесь наверх!