Перейти до вмісту

Кремль планує підрив будинків у Мозирі

Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України.

Як йдеться у повідомленні Головного управління розвідки (ГУР), за отриманими даними РФ спробує втягнути Білорусь у війну з Україною за допомогою низки провокацій щодо інфраструктурних об’єктів та цивільного населення.

“Для цього в місто Мозир під виглядом цивільного населення прибули диверсійні групи. До їхнього складу входять кадрові співробітники головного розвідувального управління РФ і найманці приватних військових компаній, контрольованих Пригожиним і Шойгу”, – зазначається у повідомленні.

Читайте також Якщо війна в Україні затягнеться, більшість людей не повернеться з-за кордону

ГУР України відомо, що в плани цих груп входить організація серії терактів на території Білорусі. Тобто, буде використаний сценарій аналогічний застосованому в РФ під час розпалювання війни в Чечні. “Тоді спецслужби РФ організували вибухи в кількох будинках Рязані, звинувативши в цьому міфічних “чеченських бойовиків”. Відтак, російське ГРУ планує провести серію артилерійських та ракетних ударів по Мозирському НПЗ, об’єктах цивільної інфраструктури та житлових масивах. Під час обстрілів додатково відбудуться підриви житлових будинків, лікарні та школи”, – повідомили в ГУР.