Перейти до вмісту

Кипятити воду часто не можна: чому?

Яку воду можна пити

Як вам відомо воду з крану пити не можна, але не у всіх є можливість фільтрувати воду. Найпоширенішим  способом знезараження води є кип’ятіння. Часто дітям давали пити тільки кип’ячену воду.

Також на цій воді заварювали чай і каву, потім знову її кип’ятитили.  Зараз теж повторно кип’ятять воду, лінуючись вилити її з чайника. Це частіше стосується офісів, з ранку заливається вода і кип’ятиться по кілька разів.

Небезпека кип’яченої води

Деякі експерти говорять, що у воді з крану містяться різні домішки і речовини, які важливі для її знезараження. Щоб усунути небезпечних організмів у воду додають миш’як, що має негативний ефект.

Коли ви повторно доводите до кип’ятіння воду, небезпечні домішки, що в ній містяться, в кілька раз підсилюють свою дію.Тож часто пити таку воду можна отруїтися та, вона може привести до безпліддя. Насправді справа у фторидах, які зявляються у воді після повторного кип’ятіння. Кипячена вода найбільше завдає шкоди дітям,через високий вміст фториду, що може порушувати їх розвиток.

Читайте також: Чудові маски для волосся: від випадіння та зволоження

Якщо вода повторно перед кипінням була охолодженою то побічні діїї будуть проявлятися  з меншою силою, та краще її не вживати.

Кип’ятити чи не кип’ятити воду

Одноразове кип’ятіння води не принесе великої шкоди організму, а от наступні рази слід відмовитися бо в такій воді збільшується небезпечні речовини.

Найкраще  кожен раз наливати нову воду перед тим, як її кип’ятити. Також важливо часто чистити чайник, щоб не накопичувався накип.