fbpx

ле в суді я дізналася приголомшливу новину. Покупцем виступала моя свекруха, яка потім й подарувала своєму синові житло.

Моя сестра очікувала на появу дитини від мого чоловіка і дуже розраховувала на те, що їй запропонують вийти заміж, але так цього не дочекалася. Тоді вона вискочила заміж за свою шкільну любов, збрехавши, що дитина від нього. Ми з моїм чоловіком проживали в будинку його батьків. Будинок був розділений на дві частини, одного разу сусіди вирішили виставити свою половину на продаж.

Чоловік довго мене вмовляв продати квартиру бабусі, яку я отримала в спадок, докласти гроші та викупити другу половину будинку. Ми з’їхали від свекрухи і почали облаштовувати власне житло, але щастя тривало недовго. Моя свекруха всіма правдами та неправдами намагалася мене витурлити з житла. Вона спокійно могла зайти в нашу квартиру, поводилася тут немов господиня. Постійно робила мені зауваження та критикувала приготовлені мною страви.

Чоловік не хотів переїжджати звідси. Не витримавши такого життя, я вирішила піти в суд та виділити свою частку і продати її. Мені б спокійно вистачило грошей на невеличку однокімнатну квартиру. Але в суді я дізналася приголомшливу новину. Покупцем виступала моя свекруха, яка потім й подарувала своєму синові житло. Чоловік після цього випадку дуже на мене образився і виставив мене та дитину на вулицю. Ось так я стала бездомною.

На цьому мій чоловік не зупинився. Як тільки він дізнався про те, що моя сестра успадкувала квартиру від свого батька, він одразу кинувся розповідати її чоловіку про те, що дитина не від нього. Потім почав втішати покинуту та засмучену жінку і провернув з нею аналогічну схему, що й зі мною. Ми з нею чисто випадково зустрілися буквально рік тому. Під час розмови ми й з’ясували всю правду про мого колишнього чоловіка. Вирішили піти по сусідах та розпитатися про те, що ж це були за люди.

 

Читайте також Йти мені мити підлоги? Я думала, що буду створювати затишок вдома, виховувати сина, не про таке життя я мріяла за кордоном.

Як виявилося, наш колишній чоловік був одружений до того вже декілька разів, і кожного разу він з дружиною купував цю частину будинку, а потім свекруха починала виживати їх. Ми знайшли цих жінок та вирішили написати колективну заяву про шахрайство, але не встигли, колишній чоловік подався за кордон. Наша колишня свекруха почала надокучати нам з сестрою. Вона вимагала, щоб ми віддали їй на виховання своїх дітей.

Звичайно, що ми їй відмовили. Тоді вона спробувала через суд позбавити нас батьківських прав, аргументуючи це тим, що у нас немає з сестрою власного житла. Суд був на нашому боці, але зобов’язав нас не перешкоджати їй в спілкування з онуками. Зараз нашим хлопчикам виповнилося вже по 8 та 9 років. Свекруха так накрутила наших дітей, обіцяючи купити їм мобільні телефони, що органам опіки вони розказали вигадану історію про те, що їх вдома зовсім не годують та періодично наказують.

Вона все частіше починає нам погрожувати: — Я зроблю все, щоб забрати своїх онуків.

facebook