Перейти до вмісту

Лікар повідомив, що все це може погано закінчитись для дочки, і вона може, в майбутньому, так і не відчути радості материнства. Та, на жаль, мене ці слова не зупинили.

Коли моїй донці  було 15 років, вона сказала, що чекає дитину. Для мене це було великим потрясінням, адже виховувала я її в найкращих традиціях, ми багато читали, спілкувалися, ми були подругами, і я навіть подумати не могла, що може статись така ситуація.

На той момент, я не бачила іншого виходу, крім того, щоб завести Оксану до лікаря та забути все, як страшний сон. Та після огляду, лікар повідомив, що все це може погано закінчитись для дочки, і вона може, в майбутньому, так і не відчути радості материнства. Та, на жаль, мене ці слова не зупинили.

В той час я хотіла, щоб моя Оксана закінчила школу, університет, побудувала кар’єру, а вже потім задумувалася про чоловіка та дітей. Так було у мене, у моїх сестер.

Читайте також:Сирник з вишнями

За домовленістю лікаря, Оксані ми сказали, що дитина може народитись хворою. Вона плакала, не хотіла в це вірити, та все-таки піддалася нашим умовлянням.

В цей день, як я думала, наші біди всі закінчилися. Ми почали жити як і жили. Все було чудово. Оксана вже й закінчила університет. Настав і той час, коли донька привела до нас додому свого хлопця. Він одразу ж мені сподобався: високий, вихований з багатої сім’ї.

Через деякий час ми вже гуляли на весіллі і всі думали, яка ж чудова пара Оксана та Василь.

Пройшло більше року, а вони ніяк не радували мене тим, що я скоро стану бабусею. І тут моє серце дало знак…

Поспілкувавшись з Оксаною, я зрозуміла, що вони вже пройшли всі обстеження. У Василя було все добре, а ось Оксана, на жаль, так і не зможе відчути цю радість.

Разом вони прожили, ще три роки, і розлучилися. Василь зустрів жінку, яка змогла народити йому дитинку, а моя Оксана так і залишилася жити зі мною. Вона красуня, має хорошу роботу, та що з того… Коли я дивлюсь на неї, мені хочеться плакати. Я своїми ж руками зруйнувала все життя доньки, яку я так люблю.

Сиджу, пишу і обливаюся сльозами. Господи, прости мене за мій гріх.