Перейти до вмісту

Літо сприяє більш швидкому схудненню

Багато чекали на настання літа, щоб було легше худнути. І фіхівці стверджують, що влітку дійсно  краще худнути. Ось їх доводи:

Більше активності

Влітку ми більше і охочіше вибираємося на прогулянки, а під час них не поспішаємо додому, п’ємо багато води і непомітно проходимо покладені десять тисяч кроків, а інколи навіть більше.

Спорт на свіжому повітрі

Влітку спорт на вулиці перетворюється на задоволення. Кілька тижнів без зривів — і вуличні тренування стануть корисною звичкою.

Легше витримати дієту

Доведено, що тяга до солодкого виникає через брак гормону радості — серотоніну. Влітку, зазвичай, у нас чудовий настрій і немає приводу заїдати смуток черговою цукеркою. До того ж взимку організм швидко витрачає калорії через холод, ми постійно відчуваємо голод. Тому влітку витримати овочеві та фруктові дієти набагато легше. І чи варто говорити про те, що ці продукти зараз дешевші і доступніші?

Плавання — найкращий спорт

Не є таємницею те, що під час плавання ми задіюємо усі м’язи і спалюємо рекордну кількість калорій. Крім того, влітку можна замінити басейн на відкриті водойми або море.

Читайте також: Лимонад швидкого приготування

Психологічний фактор

Взимку набагато легше себе обдурити, заховавши кілька зайвих кілограмів у джинси або під об’ємну кофту. Влітку з короткими сукнями, шортами та навіть з купальником це не спрацює. Якщо бачити недосконалості щодня, то миритися з ними стає складніше. Саме тому влітку ми легше і більш стійко витримуємо дані собі обіцянки та харчові обмеження.