Перейти до вмісту

Лист до колишнього чоловіка. Жінка робить все варто тільки не вдало вийти заміж.

Дуже часто, коли люди розлучаються, вони відгукуються про своїх колишніх дружин з обуренням. Адже вважається, якби не було претензій, не було б і розлучення.

Але одна жінка, яка пережила дуже важкі психологічні моменти під час розставання зі своїм чоловіком, зуміла знайти виключно хороші моменти.

Свою вдячність чоловікові вона висловила у відкритому листі.

“Дорогий мій, колишній чоловік. Сьогодні, нарешті, закінчилися мої п’ятнадцять років життя з тобою. Як бачиш, свій термін я відмотала повністю, від розпису в РАГСі до мого підпису на шлюборозлучному процесі.

Тепер я виходжу на свободу з абсолютно чистою совістю. І, наостанок, хочу донести до тебе свою щиру подяку за все те, що ти мені дав.

1. Завдяки тобі я навчилося стійко переносити різні життєві негаразди, такі, як втрата ключів, грошей, мобільника. Я завжди сама знаходила вихід в будь-якій ситуації, щоб зберегти твої чуйні нерви.

2. Завдяки тобі я навчилася робити уколи. Так вийшло, що діти хворіли, викликати медсестру додому було неможливо

І мені довелося самій набратися мужності і колоти. А потім ще приводити до тями тебе.

Читайте також: Некрасивим в коханні більше щастить. Історія з життя

3. Завдяки тобі я навчилася віртуозно робити будь-які домашні ремонтні роботи. Прокляття полички – не проблема. Поміняти зливну трубу під раковиною – нікчемна справа.

Тобі на це ніколи не вистачало ні часу, ні сил. Тому мені довелося самій вивчати такі непрості гаджети, як викрутка, розвідний ключ і молоток. Зате тепер я не боюся залишитися вдома без чоловіка.

4. Завдяки тобі я навчилася вести переговори з жеками, розбиратися з даішниками, платити штрафи, писати пояснювальні листи.

До речі після того, як у тебе відібрали права, мені довелося навчитися водити машину – адже треба було з веселих вечірок транспортувати твоє не дуже осудна тіло.

5. Завдяки тобі я маю дуже непогану підтягнуту фігуру – адже я постійно перебуваю в русі – то сумки з продуктами волочу додому, то з лопатою напереваги весь город перекопали, тому що у тебе в цей момент судома звела п’ятий палець на лівій нозі і встати з дивана ти не можеш.

6. Завдяки тобі я освоїла кілька професій – адже треба було хоч комусь в нашій родині заробляти гроші.

7. Ну і за що я дійсно вдячна тобі, що ти все-таки пішов від мене, втомившись від тотального нерозуміння своєї тонкої натури.

Пішов, голосно грюкнувши дверима. І мабуть, тому не почув зітхання полегшення, що вирвався з моїх грудей.

Велике тобі людське дякую! “