Перейти до вмісту

Люба свекруху свою називає мамою з першого дня, для неї це природно, адже вона дійсно ставиться до неї, як до рідної доньки.

Свекруха моєї подруги Люби непогана жінка. Вони з нею добре ладнають, ніколи не сваряться, вона завжди їй допомагає по дому. Коли приходить в гості, то речі всі перегладить, то в шафах прибере, то посуд помиє. До речі, Люба ніколи не відмовляється від її допомоги і не вважає, що свекруха робить це нещиро. У них з чоловіком двоє маленьких дітей, так що її допомога не зайва. Але Люба все сприймає як належне.

Жодного разу вона невістці ні в чому не дорікнула, не вказала, не обpaзила. Обожнює онуків, ніколи не відмовляється з ними посидіти. Жодного разу ні в чому не відмовила, як тільки дізнається, що у них якісь неприємності, чи діти хворіють, відразу спішить на допомогу. І наварить, і напече, жодного разу не приходила з пустими руками.

Люба свекруху свою називає мамою з першого дня, для неї це природно, адже вона дійсно ставиться до неї, як до рідної доньки. Вони часто обговорюють будь-які питання. Свекруха часто розповідає невістці про своє сімейне життя, скаржиться навіть іноді на свекра, так як у нього дуже складний характер.

Свекруха дуже хороша господиня, а готує неймовірно смачно. Люба у неї багато чому навчилася і не ображається на чоловіка, коли він порівнює її їжу з маминою. За п’ять років спільного життя Люба вже готує нітрохи не гірше свекрухи, а її сирники навіть свекор якось похвалив.

Але, коли настає день народження Люби, то вона точно знає, що цього разу подарує її улюблена свекруха.

Коли перший раз вон подарувала невістці каструлю, то вона неймовірно зраділа.

Вони якраз зіграли весілля, і в хаті посуди майже не було. А свекруха подарувала дорогу та хорошу каструльку, така в господарстві точно згодиться.

Читайте також: Чути все це від матері було страшенно прикро. Адже всі роки донька утримувала матір, а коли лишилась без грошей, виявилась не потрібною.

Люба абсолютно щиро подякувала свекрусі за такий подарунок, адже дійсно була рада її добрим намірам. Але наступного року це теж була каструля. До цього часу вони з чоловіком вже придбали посуд, в тому числі і набір різних каструль, так що подарунок свекрухи відправився в довгу шухляду кухонного столу.

Третя каструля була глиняна. У ній, за словами свекрухи, їжа виходить набагато смачніше, ніж в емальованих та інших новомодних каструлях. Ну що ж, нехай буде так: глиняної каструлі ще не було!

Вчетверте теж була каструля, і теж дуже хороша.

Скоро у Люби знов день народження. Вона майже впевнена, що свекруха знову подарує їй дуже потрібну каструлю. Вона готова до такого повороту, але хвилює питання, що це: на що вона натякає?