Ваша «людина назавжди» – існує, хочете ви цього чи ні, вірите в це чи давно перестали чекати

З людиною,яка назначена вам долею має бути легко.

Це не та людина, яку ви собі придумали в своїх мріях, не принц на білому коні із великим букетом троянд, ні це людина із вашого реального життя, яка буде поруч з вами не зважаючи ні на що, людина, яка повинна бути з вами, буде з вами. Якби не складалися обставини і які перешкоди вам би не доводилося долати.

Ваша «людина назавжди» – існує, хочете ви цього чи ні, вірите в це чи давно перестали чекати.

Ваша «людина » – це та, з якою ви захочете проводити весь свій час. І цьому не завадить ніщо: ні втома після роботи, ні купа справ і проблем. Це не той, з ким ви просто разом, тому що так склалося або у всіх повинна бути пара.

Це та, людина поруч з якою ви будете себе почувати справжнім та перестанете стежити, щоб бездоганно виглядати чи сказати щось не те.

Ваша людина – це та, поруч з якою ви будете почувати себе в безпеці. Забудете про те, як завжди боялися підпускати когось занадто близько, щоб уникнути болю і розчарувань. Забудете про те, як лякала сама думка, що вас можуть бачити справжніми.

Вся справа в тому, що люди – набагато простіші, ніж ми звикли собі придумувати. Не обманюйте себе. Не тіште себе помилковими, хоч і солодкими ілюзіями, витрачаючи час на людей, яким ми не потрібні.

Все дуже просто: якщо когось постійно немає поруч, коли він потрібен, ця людина не хоче бути з вами.

Якщо вам не дзвонять – це не тому, що занадто зайняті або у них захворіла кішка. Вони просто не хочуть говорити з вами. Якщо вони чогось не роблять – це не тому, що не можуть, не встигають або не здогадуються, що вам це було б приємно. Вони просто не хочуть цього робити.

Така сувора правда життя. Така реальність. І ви можете скільки завгодно малювати в голові паралельну реальність і вигадувати виправдання партнеру, але це нічого не змінить. Вам не зателефонують. Вас не покличуть на прогулянку суботнім вечором. Тому що вони цього не хочуть. Тому що ви їх придумали.

Навчіться розрізняти стосунки, які є справжніми і будуть працювати і ті яких по суті немає зовсім.

Вас просто хочуть або ні. Інших варіантів немає.

Ваша «людина навіки» – це та, хто приходить завжди. Та, якій не треба пояснювати cамій собі, чи хоче вона бути поруч з вами. Це не завжди та людина, з якою ви ніколи не сперечаєтеся і в усьому схожі. Але вона та, з якою вам захочеться прокидатися ранками. Усміхатися. Обніматися. Та, з ким ви пов’язані невидимою ниткою назавжди.
Любити це просто.

Читайте також: Гороскоп на 10 липня 2020 року. Що приготували зірки деяким знакам Зодіаку

Зачекайте, поки не зустрінете людину, яка назначена вам долею, з якою ви впевнено крокуватимете по житті.