Перейти до вмісту

Магія листя хрону: допоможе вивести сіль з організму та позбутися від болю у суглобах

Хрон можна використовувати не тільки у кулінарії, а ще він є дуже популярний у медицині. З листя хрону готують багато лікарський припаратів, які можуть допомогти вам подалати певні проблеми зі здоров’ям.

Корисні властивості хрону:

– У листі хрону багато вітамінів та каротину. Воно допамагає очистити організм від шлаків, таксинів і відкладених солей.

– Листя хрону можна використовувати проти відкладення солей.

Компрес, який допоможе вам вивести солі з організму:

Свіже листя хрону залийте окропом та залишіть його, щоб охололо. Змочіть марлю у цьому настої та прикладіть до місця, що вимагає лікування, обгорніть товстою тканиною, а вранці зніміть. Ви побачите на шкірі білий наліт. Це солі, які покинули ваш організм. Курс лікування повинен бути не менше тижня.

Читайте також: Я робила для нього все та так довго чекала, що він наважиться і зробить мені пропозицію. Але пізніше я зрозуміла, що марно потратила 4 роки свого дорогоцінного часу

Мазь з хрону, яка допоможе позбутися від болю у суглобах

З листя хрону зробіть однорідну суміш та додайте лимонний сік. Консистенцію, яку ви отримали, втирайте у хворий суглоб кілька разів в день. Також можете просто прикладати свіже листя хрону до запаленого суглобу. Щоб ефект був більш дієвим, то подрібніть в м’ясорубці листя хрону та яблуко, нанесіть суміш на марлю і використовуйте як компрес.

Будьте здорові!