Перейти до вмісту

Майбутнє впливає на сьогодення

Туманними натяками, зустрічами, випадковими фразами або раптовими спонуканнями говорить про себе, але ми цього не помічаємо зазвичай.

Зрідка тільки людина усвідомлює зв’язок подій; але тільки потім, коли майбутнє вже настало. І дивується підказкам долі. Або натякам на те, що написано в наступному акті п’єси ..

Так одна жінка почала раптом вчити іспанську мову. У північній глушині на п’ятдесят другому році життя почала вивчати іспанську самостійно – хоча вона працювала бухгалтером на залізниці, де ніяких іспанців не було і ніщо не нагадувало про Севільї, Гренаді або кориди.

Але потім вона випадково в мережі познайомилася з одним літнім інженером-іспанцем. І вийшла за нього заміж по великій любові. Живе в Іспанії. Хоча ніщо не віщувало такого повороту долі.

Читайте також Не робіть моїх помилок. Цінуйте свій час, бо його не можна ні повернути, ні купити.

Або інша жінка купила сукню, в якій їй просто було нікуди ходити. Це була занадто гарна сукня; а вона жила «в місті темному, де балів не було». Але потім вона виграла подорож на круїзному лайнері, – і там одягала це плаття.

Всі милувалися нею. Вона була щаслива. Два тижні щастя! І після цього щасливого круїзу почалися щасливі зміни в її житті.

Або один чоловік раптом почав займатися спортом і активно худнути, тренуватися, хоча не було особливої ​​потреби, – і незабаром отримав запрошення на роботу, де важливі були саме фізичні параметри. Він отримав цю роботу! Саме тому, що змінився вчасно.

А одна дівчина купила чоловічий пивний кухоль; ось надзвичайно їй ця кружка сподобалася, хоча ніякого чоловіка поряд не було. Вона тридцять п’ять років одна прожила. А потім і чоловік з’явився. Ні, не любитель пива. Як не дивно, він колекціонував, – ви здогадалися, – пивні кухлі. Але це потім з’ясувалося.

А інша дівчина отримала цінний приз – великий мішок котячого корму. Потягла додому цей корм в засмучених почуттях, – вона хотіла садового гнома отримати, а дали корм в якості призу. І прямо біля під’їзду вона знайшла кошеня. Його хтось викинув помирати. Кошеня вона взяла; відразу ж зрозуміло, для чого їй дали корм, так адже?
Події минулого, сьогодення і майбутнього – це безперервний візерунок життя. І елементи майбутнього малюнка вже є в сьогоденні або в минулому.

Якщо раптом з’явилося спонукання вчинити нетиповий, незвичайний вчинок, покупку, щось змінити, чимось зайнятися – може, це майбутнє проглядає крізь сіре сьогодення. Як жовтенькі квіточки в бруді натякають на майбутнє тепло і літо. Пророкують майбутнє. А може, просто відбувається якась безглузда подія, невинна, але дивна. Немов ви подивилися шматочок наступної серії, промотали фільм вперед. Потім ця подія ідеально впишеться в долю, стане логічним і зрозумілим. Корм дали для кошеня з майбутнього!

Можливо, незабаром все зміниться на краще.

Але тільки за умови, що ви зробите щось хороше і бажане, що здається поки непотрібним і зайвим. Але інтуїція підказує, що треба зробити саме так. А навіщо і чому – ви зрозумієте потім …Головне,що про Вас Хтось постійно піклується!”.