Перейти до вмісту

“Майже 60 людей, 18 собак, котів, морських свинок і так далі”: Леся Нікітюк прийняла у свій бунинок в Хмельницькому біженців

Телеведуча Леся Нікітюк не тільки допомагає переселенцям з міст, де активно ведуться бойові дії, у волонтерському центру, а й надала їм свій будинок у Хмельницькому.

Як, розповіла зірка в інтерв’ю Славі Дьоміну, у своєму помешканню знаменитість прихистила майже 60 біженців. Як зазначила Нікітюк, вона навіть запізнилася на інтерв’ю на 15 хвилин, оскільки прибирала вдома.

“Вдома жило майже 60 людей та майже 18 собак, котів, морських свинок і так далі. Мама просто не вигрібає таких обсягів, а я постійно у притулку для переселенців. Ми постійно щось вантажимо, завантажуємо, розвантажуємо, збираємо продукти харчування, гуманітарку, відправляємо. Тобто, тут такий конвеєр”, – розповіла Леся.

Читайте також: В України свою смерть знайшов ще один російський генерал-майор Володимир Фролов

Нікітюк наголосила, що завжди піарила своє рідне місто і не дарма, оскільки завжди знала, які там добрі люди.

“Мені постійно в коментах докоряли: “Що ти про той Хмельницький?”. От такий крутий Хмельницький. Це місто зараз транзитна зона. Мінімум 143 тисячі людей на день заїжджає або проїздом, або залишається на ніч-дві, роз’їжджається якась частина залишається тут. По 3-5 тисяч дітей кожного дня влаштовується до наших шкіл. Понад 100 тимчасових прихистків для переселенців лише у Хмельницькому та ще стільки в області”, – зазначила зірка.