Перейти до вмісту

Малі діти, зрада чоловіка, а тут ще й на роботі завал.

Одружилася Марія з чоловіком не через кохання, і чекала дитину. Не встигла мати першого хлопця як через три місяці дізналася, що знову в очікуванні. Чоловік був категорично проти другої дитини, а вона його не послухала . Після цього в родині почалися скандали, а згодом Марія дізналася, що у нього є інша.

Так вона залишилася з двома дітьми на руках. Часу більше не гаяла, тож одразу вийшла з декретної відпустки. Малі діти, зрада чоловіка, а тут ще й на роботі завал. Працювала без упину, бралася за всі завдання, тому що розуміла ця робота годує їх із дітьми.

 

Читайте також Сирний кекс

 

Вчора я забігла до них в гості. Маринка одразу запросила мене на чашечку кави. Ми сіли на кухні розговорилися, так захопилися, що й не помітили, як промайнуло декілька годин. Тут і хлопці з карате повернулися, а Марина лише почала їм вечерю готувати.

Хлопчаки прибігли на кухню, привіталися зі мною, а потім накинулися на матір із докорами, де їхня вечеря, чому ще не готово. Коли ж Марина попросила синів допомогти, вони вразили мене своєю відповіддю. «Ми не повинні тобі допомагати, а от ти по закону зобов’язана нас годувати й бажано вчасно!»

Добре, що подруга не розгубилася та дала своїм бешкетникам гідну відповідь. «Прекрасно, а ще по закону я не зобов’язана купувати вам телефони, скидати гроші на рахунок та проводити WI-FI, тож з сьогоднішнього вечора все це скасовується. А замість дорогої нової форми можна й у старій позайматися».

Тільки Марина закінчила виховувати синів, як вони без зайвих слів почали виконувати те, про що попросила мама. Подруга після сімейних дебатів повернулася до мене та поскаржилася, що кожного дня вони видумують щось нове. Я не знаю, що можна їй порадити. Подругу дуже шкода.