Перейти до вмісту

Мало того, що свекруха думає, що має право вирішувати, де нам працювати, як нам одягатися і що нам їсти, так вона ще дуже любить щоб її персоні були адресовані лише увага і поклоніння.

Я заміжня два роки, живемо з чоловіком дуже добре. Але часто все псує його мати. Вона не має меж! Мало того, що вона думає, що має право вирішувати, де нам працювати, як нам одягатися і що нам їсти, так вона ще дуже любить щоб її персоні були адресовані лише увага і поклоніння. Всі свята – у неї. На цей Новий рік запросили друзів, вирішили святкувати з ними. Що вона нам влаштувала!

Читайте такожЗвісно, таємно листуємося з нею, чищу листування, щоб дружину не засмучувати, щоб вона не здогадалася про мою зраду.

За ці два роки абсолютно всі свята ми святкували у неї. Її день народження, день народження чоловіка, мій день народження, Новийрік, 8 Березня, день матері, день вчителя (вона вчитель). Дійшло до того, що минулого року о десятій вечора 14 лютого, у Валентинів день вона подзвонила і запитала, чому ми так довго збираємося! Я, звичайно, грубувато відповіла, що ми нікуди не збираємося і будемо свято закоханих відзначати лише вдвох.

На цей Новий рік чоловік ще за два місяці запросив друзів. Вирішили свято відзначати з ними. Об 11 вечора вона зателефонувала, сказала, що у неї все готово, мовляв, викликайте таксі і швидко до неї. Чоловік пояснив, що ми приїдемо на хвилин 20, привітаємо, подаруємо подарунки і додому, бо там друзі.

І тут почалося. З криками, що це ми собі уявили, що ми невдячні, що Новий рік – це сімейне свято і друзям не місце на ньому. Моя мама другий рік сама проводить всі свята. Тата не стало, родичі в іншій країні. У свекрухи же чоловік і ще один син, і ще ми повинні її няньчити! Одим словом. ми взагалі до неї не поїхали.

Тепер вона образилася, не спілкується з нами зовсім третій день, передала через свекра, що на Різдво вони нас не запрошують і не чекають. Мені ситуація неприємна, але я навіть зраділа! А от чоловік дуже засмутився, навіть не знаю, як тепер бути.