Перейти до вмісту

Мама і тато в мене хороші, але тільки вони не знають міри у випивці

Я розумію, що не одна в такій ситуації опинилася, та мені дуже важко…

Мама і тато в мене хороші, але тільки вони не знають міри у випивці, і було б у них купа грошей, пили б кожен день.

У 5 років я жила лише з мамою, тата вона вигнала, дома їсти у нас не було чого, а ще в цей час я сильно захворіла, лежала в реанімації, слава Богу, врятували.

Читайте також: Лікарі давали невеликі шанси на те, що він все-таки одужає.Все село, і не лише наше, збирало гроші на лікування.Батьки не переставали молитися за синочка.

Ми з мамою живемо в однокімнатній квартирі, за неї купа боргів, більше ніж вона коштує, моїх батьків це взагалі не хвилює, при цьому квартиру перетворили на свинарник.

Мені так соромно, що я живу в такій квартирі, з такими старими вікнами, меблями, соромно запросити в гості друзів. Я б може і зайнялася ремонтом, але я в цій квартирі не прописана і ця квартира не приватизована, треба заплатити половину боргів, щоб приватизувати на себе.

Я не знаю, мені так соромно, що у мене батьки такі, що хлопця не познайомиш з ними, та ще й квартира ну дуже убога, як замислююся, аж сльози навертаються. Я намагаюся відкладати на свою квартиру, але це теж нелегко, де ж стільки грошей то набрати.

Мені здається якщо у мене з’явитися свій кут, то і особисте життя налагодитися і я створю свою родину, але поки що я живу на першому поверсі і ховаюся, якщо хтось проїжджає з друзів повз мої вікна, так як я завжди кажу, що живу на іншому поверсі або в іншій квартирі, тому що якщо побачать ті умови, жахнуться…

Я в безвиході… Так хочеться ПРОСТО жити і не хвилюватися ні про що.