Перейти до вмісту

Мама, у всіх нормальні телефони. Чому я повинна ходити з якимось задрипаним

Хлопець покинув мене, як тільки дізнався про дитину. Батьки не мали змоги допомогти. Довелось покинути навчання та шукати роботу. Я багато працювала. Однієї роботи виявилось замало. Знайшла ще одну.

Доньці старалася дати все необхідне. Купувала іграшки, які вона хотіла, одяг, а коли виросла, замовляли дорогу косметику.

Я купувала одяг в секонд-хенді, косметики майже не мала. Придбала туш за сімдесят гривень. Мені достатньо.

У доньки поламався телефон. Потрібно терміново купувати новий. Гроші складала на нову пральну машинку. Стара поламалася. Ремонту не підлягає. Останні два місяці перу руками. Надзвичайно важко викручувати доччині джинси. Всі руки натерла. Довго думала, чому надати перевагу. Врешті решт, вирішила купити телефон. Мені треба знати, де моя донька ходить, що робить.

Магазин обирала дочка. В неї на приміті був телефон. Вона давно його хотіла. Постійно говорила про той гаджет. Каже, в неї в школі у всіх круті телефони, останніх моделей. Я слухаю та киваю. Не розуміюсь на техніці. Мені достатньо подзвонити та повідомлення написати.

У магазині донька одразу пішла до консультанта. Розповіла, що вона шукає. Такий телефон був у наявності. Високий хлопчина, у формі магазину, привів нас до стендів з телефонами. Я дивилась на телефони за три-чотири тисячі. Таку суму могла витратити на той момент.

Читайте також Мою хворобу, наче рукою зняло! Адже тепер я буду бабусею

Донька вже тримала гаджет у руках. Її очі горіли. Вона хотіла саме той телефон. Я запитала в хлопчини ціну і обімліла. 27000 гривень не мала. Взяла доньку за руку, відвела в сторону та пошепки сказала:

– Доню, в мене немає таких грошей. Можу максимум за п’ять тисяч купити, та й то в розстрочку.

Очікувала на розуміння, але донька вчинила інакше.

– Мама, у всіх нормальні телефони. Чому я повинна ходити з якимось задрипаним? Я хочу цей!

– Сонце, в мене дійсно немає коштів. Ти ж знаєш. Я багато працюю… – Донька перебила мене на середі фрази.

– А сенс від твоїх робіт! Якщо ти навіть телефон нормальний купити не можеш! – Прокричала і вибігла з магазину.

Мої ноги приклеїлись до підлоги. Всі в магазині дивились на мене зі співчуттям. Хотіла розплакатися прямо там, але стримала себе. Принесла сльози додому. В рідних стінах, дала волю емоціям.

Мені неймовірно боляче. Все життя стараюсь заради доньки, а вона ось так мані віддячила.