Історії

«Мамочка, а та бабуся не гарна, вона мене залишила і сказала, що ти мене більше не любиш, і що я тягар у вашій родині»

Наша пара були разом вже 8 років, а дітей не було. Після останнього невдалого ЕКO у них нічого не вийшло і Таня зовсім опустила руки. На сімейній раді вирішили, що візьмуть дитину з дитячого будинку.

Прийшли і їм показували всіх дітей, але увагу Тані привернула дівчинка, яка сиділа в кутку і дивилася на них вовченям. У погляді дівчинки була така бiль, що у жінки навернулися сльози на очі. Вони вирішили взяти собі цю дівчинку, звали її Аліна.

Поки оформляли документи, дома обладнали кімнату спеціально для дівчинки. Коли прийшли з Аліночкою додому, то вона забилася в куток і весь час ревіла. Вона практично нічого не їла, дуже схудла, на контакт не йшла. Тільки у мами чоловіка дівчинка трохи їла і підпускала до себе жінку.

Так тривало півроку. У Тані опустилися руки, а тут ще й мама, давай підливати масла у вогонь. Приходить і кожен раз заводить одну, і ту ж саму пісню, що чужа дитина, вам не треба. Не дає вам Бог дітей, значить і не треба нікого всиновлювати, живіть самі для себе, Таня не витримала і здалася.

Коли дізналася про це свекруха Тані, то прибігла і давай вмовляти її не повертати Алінку, а попросила їх пожити трохи у неї, якщо нічого не вийде, то тоді повернете назад. Таня погодилася і через деякий час дівчинка стала називати Таню матусею і дуже чекала тата з роботи.

Читайте також: -Наталка з своїм кавалером четвертий рік зустрічається.Але він зовсім не вкладається ні в ці відносини, навіть нічого не дарує

Дівчинка виявилася дуже здібною в музиці, батьки купили їй піаніно і вона сама складала музику. Здавалося б, все було добре, але … Мама Тані дуже не любила дівчинку і одного разу вона взяла дівчинку погуляти, завела її в парк, там і залишила, а коли прийшла додому, то сказала, що дівчинка дуже важка, і, що вона втекла.

Свекруха Тані не повірила їй і вона разом з сином і невісткою пішли шукати дівчинку. І ось коли вже надія була втрачена, Таня сіла і розплакалася, до неї ззаду хтось – то підійшов і закрив їй очі руками. По руках жінка зрозуміла, що це її дочка, вона взяла долоньки в руки, і почала їх цілувати, а дівчинка притулилася до мами і сказала:

«Мамочка, а та бабуся не гарна, вона мене залишила і сказала, що ти мене більше не любиш, і що я тягар у вашій родині».

Таня покликала чоловіка і свекруху і все їм розповіла, тоді було прийнято рішення, що маму Тані, вони більше не будуть підпускати не тільки до дівчинки, але і до дому. Дівчинка була дуже щаслива, що у неї є справжні батьки, які люблять її. Свою маму Таня вигнала з дому і сказала, щоб, вона ніколи і близько не підходила до їх будинку.

Минув час, дівчинка виросла, і все у них було добре, але Таня дуже любила маму, і їй було боляче від того, що та зробила. Увечері Таня з чоловіком та свекрухою сиділи на кухні і чекали, їх дівчинка попросила, не розходиться, вона хоче їм піднести сюрприз.

Дівчинка відкрила своїм ключем двері і на порозі стояла вона і мама Тані. Жінка попросила вибачення за свої слова і свої дії, обняла внучку і сказала їй, що вона дуже завинила перед нею і просила пробачити її. Дівчинка пробачила бабусю, попросила її сісти разом з сім’єю і сказала:

«Дорогі мама, тато, бабуся Олена і бабуся Соня, я вас дуже люблю і хочу вам сказати, що я виходжу заміж».

Батьки давно чекали цього моменту, адже її нареченим був молодий чоловік, з яким їхня дочка дружить з дитинства. Всі заплескали в долоні і мама Тані, сказала, що вона була такою дурною, і прогавила в своєму житті найкраще, попросила вибачення.

Всi вирішили більше про це не згадувати, а Аліна дивилася на батьків, вони були такі щасливі, їй було дуже приємно, від того, що вона змогла помирити маму і бабусю, адже вона їх всіх дуже любила.

Не буває дітей чужих і своїх, вони всі наші. Любіть наших дітей, балуйте, навчайте, розмовляйте, а не відкуповуйтеся подарунками, адже їм потрібно живе спілкування.