Перейти до вмісту

Марія дуже любить свою сім’ю, тому навіть на пенсії намагається  назбирати грошей, щоб зробити гарні подарунки дітям на свята. Але коли вона побачила свої даровані речі у свахи на кухні, була шокована, адже ніхто навіть не здогадався спитати в мами, звідки у неї кошти на ці подарунки

Марія Іванівна вже на пенсії, все життя присвятила одному синові. Чоловіка не стало, коли Євгенові було 7 років. Життя було не легким. Після школи помогла синові поступити в інститут, там спромоглася зробити невеличке весілля. Квартира Євгенові дісталася від дідуся, то ж зараз він там проживає з дружиною та дочкою.

Марія дуже любить свою сім’ю, тому навіть на пенсії намагається допомогти синові, хоча це вже б мало бути навпаки. Жінка напече булочок, візьме консервацію та й іде до дітей у гості. Як тільки в когось має бути день народження, то Марія ще за 2 місяці до того починає економити, щоб купити гарний подарунок. Однак ніхто навіть не здогадався спитати в мами, звідки у неї кошти.

Ось нещодавно сваха святкувала День Народження, то ж Марія також було запрошено. Людей багато не було, тільки близька родина та друзі. Пішла Марія на кухню допомогти накривати на стіл, як раптово побачила у свахи чайник, який вона дарувала невістці.

Читайте також: Домашні еклери з заварним кремом

В кухонному стояв сервіз, який Марія купувала синові, потім жінка побачила хлібопічку і не втрималася, запитала сваху звідки в неї такі речі.

Сваха розсміялася і сказала, що це донька їй приносить. Олі на день народження завжди якийсь непотріб приносять, а вона їх мамі віддає. Дивно, адже речі дійсно непогані.

Марії стало дуже обідно, адже на ці подарунки вона відкладала місяцями й несла їх завжди від душі. Наближалися іменини у невітки, жінка вирішила, що тепер дорогих речей не буде дарувати, все одно це ніхто не оцінить. Прийшла до сина в гості, Олі купила торт, а онуці дала 100 гривень. Діти були дуже невдоволені, однак не сміли нічого казати.

Невістка цілий вечір щось шептала синові на вухо, однак Марія не зважала, повечерявши, зібралася і пішла спокійно додому.

Жінка зробила для себе правильні висновки, адже для чого старатися, коли цього ніхто не цінить.