Перейти до вмісту

Материнство — єдиний вид стосунків, який не має кордонів та умовностей.

Мамина праця — найважча на світі. Вона — уособлення сили та безпеки для багатьох людей, вона ніколи не жаліється на свої проблеми, але радо готова вислухати нас.

Материнську любов неможливо описати словами

Материнська любов — найчистіше, що лиш є на світі. Вона — безумовна, всеосяжна, безкорисна, сформована з безкорисності та болю. Вона — справжня, адже не потребує слів і прочитується в кожному жесті та порусі.

Читайте також Відтоді я зустрічала багато різних людей.

Мама — людина, яка подарувала тебе світові. І любитиме вона тебе завжди, що б не трапилося, буде поруч і в найлегші, і в найважчі моменти життя. Материнська любов витре наші сльози й поверне усмішку на обличчя.

Мамина любов виховує дітей, сприяє росту та розвитку. У материних обіймає зростає дитина, згадує, пам’ятає і тягнеться до них усе життя. Мама — неймовірна людина, яка впливає на все твоє життя, до якої ти тягнешся через час і простір.

Матусі, ми вдячні вам за все, що ви робите для нас, за всю турботу і підтримку, та не забувайте про себе. Бережіть себе та піклуйтеся. Всіх теплих слів світу замало, щоб висловити нашу до вас любов і прихильність!