Мати не приймає тата і взагалі не піклується про нього.

Зараз у мене досить великі розбіжності з мамою, я не розумію її ставлення, вона не розуміє мого. Справа в тому, що мій батько важко хворий і не може жити один.
Батьки розлучилися після тривалого шлюбу лише чотири роки тому. Вони були разом більше тридцяти років. Я не знаю точно, що призвело до розпаду їхнього шлюбу, але справа в тому, що у мого батька досить довгий час була коханка. Коли роман був викритий, відбулося розлучення, і він переїхав до неї.
Я, звичайно, не знаю, для чого йому все це було потрібне, але, наскільки пам’ятає моя пам’ять, між батьками ніколи не було ідилії, особливо моя мати завжди була досить конфліктною і могла зробити бурю в склянці води. Можливо, саме тому тато знайшов собі
затишок на стороні.
Тож батьки не живуть разом вже чотири роки, мама залишилась у їхній квартирі, а тато переїхав до своєї нової жінки. Вони не узаконювали стосунки, а жили разом. На жаль, після того, як хвороба батька проявилася, коханка порвала з ним всі стосунки, і він залишився сам. Йому нікуди було діватися, тому він прийшов до мене, до єдиної доньки, у мене немає братів і сестер. Спочатку я думала, що це лише тимчасова справа, що тато трохи заплутався, але я помилилася. Його хвороба прогресує.

Читайте такожЯкщо з вами відбувається щось з перерахованого вище, то ви в групі ризику, і фінансова тиранія в ваших стосунках вже почалася. То ж віткайте від такого чоловіка.

Я заміжня, маю двох дітей дошкільного віку, ми живемо в трикімнатній квартирі. Татові ми виділили спальню, щоб йому було комфортно, а ми з чоловіком спимо у вітальні. Іншого рішення не було. Минуло більше пів року, і мій чоловік справді нервується з цього приводу. Тато дуже дратівливий через свою хворобу, до того ж йому, мабуть, погано і психологічно: хвороба і жінка покинула. Я розумію, що він, мабуть, почувається нещасно.
Але у мене, хоча я дійсно хочу йому допомогти, є сім’я, крім нього, і я не можу просто викинути чоловіка за борт і ігнорувати його почуття. Тому я вирішила спробувати поговорити з мамою. Зрештою, вони з татом провели більшу частину свого життя разом, і, хоча вони були розлучені, між ними все одно має бути певний зв’язок. Крім того, моя мама живе в їх спільній квартирі, батько покинув її, все віддавши. Я думаю, що моя мати повинна піклуватися про мого батька та забезпечувати його житлом.
Але вона рішуче не погоджується, категорично кажучи, що про щось подібне не може бути й мови, що вони розлучилися і все. Вона не приймає тата і взагалі не піклується про нього. У нас було багато сварок. Я звинуватила її в тому, що вона егоїстична і ігнорує мене та мою родину.
Зараз я в досить складній ситуації. Я не хочу віддавати свого тата кудись в заклад, йому там стане ще гірше. Якби там з ним щось трапилось, я ніколи б не пробачила собі цього. Але у мене проблема з моїм чоловіком, у якого вже буквально алергія на мого тата…
Я справді виснажена, і я не знаю, як впоратися з цією ситуацією. Ви вважаєте, що я повинна підштовхнути маму змінити своє ставлення? Чи маю я право на щось подібне взагалі?