Перейти до вмісту

Мати подарувала молодятам зовсім не квартиру, а всього лиш ключі! І вся причина криється у тім, що наречена простачка з села!

У мого найстаршого онука нещодавно було весілля. Наречена його ну просто мрія — красуня, струнка, як модель, вихована, добра та розумна. Університет закінчила з червоним дипломом, роботу знайшла високооплачувану та навіть житло сама собі винаймала до одруження.

Ось тільки моя донька її недолюблює. Вона щиро переконана, що єдина мета дівчини — вийти заміж за багатого чоловіка та отримати прописку. А все тому, що невістка приїхала з маленького села і батьки у неї звичайні люди, а не мільйонери.

У нас відносно маленька, але дружня родина. У мене лише двоє дітей, зате аж п’ятеро онуків! Старшому, Ігорю, вже двадцять п’ять і минулого року він надумав одружуватися. Він, до речі, син моєї старшої доньки. Завдяки її зусиллям, живуть вони небідно. Марія ще після школи пішла у технікум, де вивчилась на швею. Потім влаштувалася в ательє, а паралельно шила ще додаткові замовлення на дому.

Марія багато працювала, увесь час ходила на усілякі курси та майстер-класи й врешті-решт досягла своєї мрії — відкрила власний весільний салон, а згодом і ще один. Зараз сукні від неї коштують великих грошей.

Заміж вона вийшла теж за доволі перспективного чоловіка. Вже у тридцять років Віктор мав власний прибутковий бізнес. Тепер вони живуть у великому особняку за містом, мають декілька квартир у центрі столиці, дорогі авто, на відпочинок їздять за кордон. Крім того, Марійка регулярно допомагає і нам з чоловіком, і своїй молодшій сестрі.

Крім сина, у Марійки є ще донька, але вона ще навчається в престижному університеті. Ігор своєю чергою працює юристом у міжнародній компанії та отримує хорошу зарплату. Минулого року він надумав одружитись з Христиною, дівчині з якою він зустрічався вже третій рік.

 

Читайте такожНа наступну нашу зустріч, дівчина поцікавилась в офіціанта, чи зможуть їй приготувати їжу з додаванням лише двох грамів солі.

 

Марійка начебто була не проти. Їй нічого було пред’явити Христині — вона вихована та мила дівчинка, з порядної сім’ї. Ось тільки я добре знаю свою доньку і відразу помітила, що насправді вона недолюблює майбутню невістку, неначе не вірить у щирість її почуттів до коханого. Ігор звісно ж впевнений у дівчині.

Марійка вже давно поставила собі за мету, що дасть своїм дітям хорошу освіту, допоможе з влаштуванням на роботу, надасть житло, а потім вони вже й самі дадуть собі раду. Ось вона й купила гарну трикімнатну квартиру в новобудові, зробила дорогий ремонт, придбала усе необхідне — одним словом, бери й живи. Вручити подарунок вирішила на весіллі.

І здавалось би все прекрасно, молодята щасливі, усі гості в захваті, ось тільки є один нюанс… Марійка подарувала молодятам зовсім не квартиру, а всього лиш ключі! І вся причина криється у тім, що наречена простачка з села! Я знаю, моя донька хоче вірити, що Христина дійсно кохає Ігоря, але ніяк не може перебороти себе.

Донька чомусь переконана, що Христина в пошуках найкращої для себе партії, хоч на це ніколи й натяку не було. Христина дуже мила та ввічлива, і батьки у неї цілком порядні люди, хоч і не заможні. В Ігоря вона ніколи й копійки не взяла, сама працює та заробляє і навіть рідним регулярно допомагає. Дорогих подарунків від мого онука не вимагає, тому я й гадки не маю, звідки взагалі в Марійки взялись такі думки.

На весілля Христина та Ігор назбирали самі та вирішили справити все скромно: запросили лише найближчу родину та друзів. Тихо посиділи в ресторані та вже до опівночі розійшлись по домівках. На другий день молоде подружжя вирушило у весільну подорож. До речі кажучи, гроші на відпочинок вони назбирали теж самі. Звісно, Ігор заробляє більше, але ж і Христинка не байдикує.

Я щиро дивуюсь Марійці. Ну як можна подарувати квартиру сину, але документи оформити на себе? На її думку, так після розлучення невістка не зможе претендувати на частину житла, а квартира колись перейде Ігорю — після смерті матері. Ось тільки я підозрюю, що дітям така новина не прийде до душі. Вони ніколи не зможуть почуватись затишно у тій квартирі. Та переконати Марію не можливо.

Чоловік та молодша донька на моєму боці. Ми навіть спробували перед весіллям якось повпливати на Марійку, але нічого з того не вийшло. У відповідь ми лиш почули: «Ну як ви можете так сліпо довіряти чужій людині? Ви просто хочете, щоб усі люди були чесні, бо самі такі. Але я те дівчисько бачу наскрізь!». Чоловік доньки, Віктор, відмовився поговорити з дружиною, мовляв, вона краще знає як правильно вчинити й він, у будь-якому разі, її підтримає.

У день весілля Марійка вручила молодятам ключі, але не повідомила усіх подробиць. Діти були безмежно щасливі, адже тепер у них є власне житло. Христинка дуже дякувала новим свекрусі та свекру і мало не розплакалась. Квартиру молоде подружжя не встигло оглянути, адже вже на другий день вони вирушили у подорож. На днях вони прилітають і Марійка покаже їм житло та розповість про свою аферу. Мені важко уявити, яка реакція буде в Ігоря та Христини, але хочеться вірити, що у них все складеться добре.