Перейти до вмісту

Мені 40 років, а від свекрухи досі захищатися не вмію!

Мені 40 років, а від свекрухи досі захищатися не вмію! Все погіршилося, коли ми купили дачу в рідному місті чоловіка, де живе його мама. І так вийшло, що дача наша – за 300 метрів від дачі свекрухи. Будиночок дуже хороший, поруч ліс, річка

– ну просто казка. Але ця жінка тепер постійно у мене в будинку! Снідає, обідає і вечеряє. Потім тікає до себе на дачу буквально на кілька годин і знову – у мене.

Мені майже 40 років, а чоловіку – 43 роки. У нас дочка 6 років, у нас звичайна нормальна сім’я.

У мене є свекруха, вона живе в іншому місті, і особливих проблем з відносинами у нас з нею не було, поки я не впросила чоловіка купити дачу в тому місті, де живе свекруха, де він виріс. І так вийшло, що дача наша – за 300 метрів від дачі свекрухи.

Читайте також  Кілька місяців тому я зробив свій вибір: зізнався у всьому дружині і поїхав до коханки.

Мені це не дуже сподобалося припокупці, але відмовлятися я не стала: будиночок дуже хороший, поруч ліс, річка, ну просто казка. Але ця жінка тепер постійно у мене в будинку! Снідає, обідає і вечеряє. Потім тікає до себе на дачу, буквально на кілька годин і знову – у мене.

Я була б рада, якби вона допомогла з обідом або вечерею, або забрала дочку на річку, щоб дати мені попрацювати, бо я на двох роботах віддалено працюю. Та де там! Зайняла спальню, оселилася і чекає, коли запросять до столу на шашличок. Допомоги ніякої!

Ну як її відвадити? Підкажіть будь ласка, бо ж не хочу чоловіка образити, а так би вигнала і все. Через відстань, на якій ми живемо весь основний час, близькими і рідними ми не стали. А. мабуть, не стали б, якби і в одному домі жили, бо дуже різні за характерами.

Зараз донечка вдома, канікули і віддалене навчання, я працювати не можу, у сусідів залишаю її, коли в офіс потрібно їхати.

А рідна бабуся, тобто свекруха, приїхати і допомогти не може. Їхати, щоб ви розуміли, всього три години, і місця у нас вистачає.

До речі, чоловік їй фінансово щомісяця за графіком – допомогу. Я не заперечую. Скоро весна, дача, про всі хвороби свекруха забуде і знову почнеться те ж саме… Янавіть уявляти не хочу нового дачного сезону, хоч там і природе прекрасна. Як бути, щоб нікого не образити і відстояти свою територію – мені просто не втямки.