Перейти до вмісту

Мені 53 роки. Ніколи не був одружений. Жінки у моєму житті були, просто не пощастило знайти ту єдину.

Я Роман, мені 53 роки. Ніколи не був одружений. Жінки у моєму житті були, просто не пощастило знайти ту єдину.Я знаю, що багато чоловіків поводяться точно так само, як і я.

Я маю свою будівельну фірму. На свій вік виглядаю непогано, жінкам подобаюся. Рік тому я зареєструвався на сайті знайомств, щоб знайти нарешті жінку для життя. Якщо жінка мені сподобалась, то я обов’язково запрошу її в ресторан, куплю їй квіти. Я вмію бути галантним.

Я почав активно ходити на побачення з жінками різного віку. Ой, люди, до чого вимогливі сучасні панянки!

Ось як минули мої останні побачення:

Перше моє побачення було 45-річною Ілоною, власницею перукарні. Вона була одягнена красиво, модно та стильно. Жінка була розкута у спілкуванні, впевнена у собі. Мені це дуже подобалося. Побачення йшло як по маслу, допоки мова не зайшла про те, де краще жити: в квартирі чи в будинку у передмісті. Як виявилося, моя нова знайома зі своїм манікюром категорично була налаштована щодо життя у будинку, а при розповіді про невеличкий город зі своїми овочами без ГМО схопилася за голову. Коли я з нею не погодився, вона просто встала і пішла. На цьому наше спілкування закінчилося.

Читайте також Історія, яку варто розповісти своїм дітям

Друге моє побачення було з Мариною, 35 років. У неї було двоє дітей та кредит на квартиру. Хоч на сайті знайомств вона написала, що завжди мріяла знайти старшого, зрілого чоловіка, який стане їй опорою, коханцем і другом по життю. По факту вийшло, що вона шукала чоловіка, який допоможе налагодити її фінансове положення. Ми зустрілися з нею тричі, з інтимним продовженням. Молодість-це, звичайно, чудово, але вона від мене хотіла лише грошей. Я на це не був готовий. Не для того я дожив до 53 років, щоб тягнути на собі корисливу панянку і двоє чужих дітлахів! На цьому і розпрощалися.

На третє побачення я пішов з жінкою, яка була старшою від мене на 2 роки. Ольга, 55 років. Оля приїхала до мене в рестаран на власному авто. Мені вона сподобалася. Було видно, що жінка дуже освічена і прекрасно вихована. Вона запросила мене до себе на каву, на дачі, я залишився на ніч. Поїхав від неї о 9 годині. Вже об 11 подзвонила Оля і запросила попрацювати у неї на дачі. Треба скопати ділянку під клумбу, відремонтувати кран і поскладати дрова для бані. На що я відповів, що вона від мене багато вимагає, що вона квапить наші стосунки.

Після моєї відмови в мою адресу полетіли не дуже красиві слова. Вона сказала, що я просто використав її і нічого не хочу їй дати натомість. І що я “лінивий підстаркуватий холостяк”!\

Більше ми не спілкувалися. А я не втрачаю знайти собі жінку для життя, вона на мене десь чекає.