Мені було дуже соромно розказувати своїх дружині про цю ситуацію і про мої плани розлучитись з нею.

Коли ми з моїм напарником були у відрядженні по роботі, то познайомились з двома красивими дівчатами. вечорами нам було скучно, тому вони склали нам компанію. Через декілька днів, у мене зав’язався роман з однією із них. Мені дуже імпонувала моя нова пасія, вона була молода та безтурботна, а мені, за стільки років сімейного життя, це сподобалось.

Скажу правду, на той час я був одружений. Нічого поганого про свою дружину сказати не можу. Вона була старша від цієї дівчини на 8 років. У нас росла чудова донечка, якій скоро повинно було виповнитись 7 років. У нас панувала гармонія в сім’ї.

Повернувшись додому, я продовжував спілкуватись з цією дівчиною. Мені хотілось знов відчути себе безтурботним та наповненим щастя, тому я збрехав своїй дружині та поїхав на цілий тиждень до цієї дівчини в інше місто.

Читайте також Можливо, хоч після цього випадку він почне мене поважати та розуміти, що втомлююсь не менше за нього.

Коли я знову повернуся додому, то зрозумів, що мені важко тут. Життя здавалось мені чорно-білим, дуже буденним. Одного дня я вирішив, що потрібно розказати своїй дружині правду, тому що вона не заслужила такого ставлення з мого боку.

Розмова видалась дуже напруженою. Мені було дуже соромно розказувати своїх дружині про цю ситуацію і про мої плани розлучитись з нею. Я не міг дивитись їй в очі під час розмови, я дуже добре знав, що зараз їй боляче. Вона ніяк не могла мене зрозуміти, тому що у нас були прекрасні стосунки. Я не міг повірити, що все це відбувається зі мною. Не очікував я від себе, що зможу покинути сім’ю й піти до когось іншого. Моя нова дівчина запропонувала жити разом, я був тоді щасливий.

А потім, коли все більш-менш налагодилось, я дізнався, що моя дружина повернулась до свого колишнього чоловіка, з яким вона була у стосунках до нашого знайомства. Я не міг контролювати свої емоції в цей момент. У мені вирувала: злість, агресія, смуток, неспокій і звичайно щирі почуття до своєї дружини.

Тільки тоді, я зрозумів, яку велику помилку зробив. Я пішов від своєї дружини, а тепер дуже шкодую про це.

Як виявилось, після декількох місяців спільного життя з моєю новою дівчиною, нам не було про що поговорити. У нас різні цілі та погляди на життя. Вона не вміє готувати, та й не дуже хоче вчитись. А ще вона сказала мені, що хоче дитину. Зазначу, що більше дітей я не планував мати. Ви собі науявляєте просто, як мені прикро від мого вчинку. Думаю повернутись в нашу спільну квартиру й повернути дружину. Поки ми офіційно не розлучені.