fbpx

Мені дійсно страшно знайомити свого Ореста зі своїми батьками-селянами. Не знаю про що мої батьки будуть говорити з родичами Ореста

Родом я з невеличкого селе, але вже дуже багато років живу у місті. У мене тут хороша робота. Мої батьки залишилися жити в селі, вони прості люди, яких я дуже люблю. У сім’ї я єдина дитина, тому у мене вони вкладали всі свої зусилля.

В школ я добре вчилася, не ходила в клуби, ввечері вкрай рідко збиралася з однолітками. Я багато читала та вчила, бо мріяла поступити в інститут і виїхати з села.

Моя мрія збулася — я вступила до юридичного інституту. На третьому курсі я вже досить непогано заробляла. Після інституту мені вдалося поїхати на стажування в Париж. На життя заробляю самотужки, кручуся як можу. Відчуваю та знаю, що це моя стихія, робота приносить задоволення.

Нещодавно купила собі гарну квартиру та машину. Все у мене було, крім особистого життя. Я прекрасно розуміла, що часу на нього не вистачає, якщо чесно. Зараз мені уже 30. Два місяці тому, я познайомилися з неймовірним чоловіком.

Читайте також: Гуцульський банош: як приготувати в домашніх умовах

Його звати Орест, він молодший від мене на рік, але це його не лякає. Він також ще не був одружений, бо завжди переймався кар’єрою. Хлопець з інтелігентної сім’ї, сам недавно став кандидатом економічних наук.

Поки що ми вирішили пожити у мене. Наближається час, коли потрібно буде знайомити батьків. І що мені робити?

Мені дійсно страшно знайомити свого Ореста зі своїми батьками-селянами. Не знаю про що мої батьки будуть говорити з родичами Ореста. Я відчуваю, що у нас з ним все серйозно, і таки скоро прийдеться всіх перезнайомити!

 

Позначки:
facebook