Перейти до вмісту

Мені набридло бути закривати на все очі і робити вигляд, що це нормально. Я хочу, щоб чоловік дбав про нашу сім’ю, а не про свою сестру, яка тільки й знає, що тягне з нього гроші.

Сестра мого чоловіка живе краще за нас, але постійно скаржиться на своє життя і просить у мого чоловіка гроші. Я розумію, якби він давав гроші своїй мамі, чи бабусі, адже вони живуть бідно, але брати гроші в нього не хочуть, а коли приїжджають до нас, то ще й гостинці привозять. А чоловік не каже скільки він заробляє, і просить, щоб я не втручалася в його сім’ю

Так склалося в житті мого чоловіка, що він ріс серед одних жінок. Його батько залишив маму ще чоловік був геть маленьким, тому він його майже не пам’ятає. Мати все життя тягнула свою сім’ю одна: працювала на двох роботах, а з дітьми сиділа їхня бабуся. Швидше за все, через те, що батько покинув їх, у мого чоловіка розвинулося почуття відповідальності перед своєю сім’єю. Його сестра вже давно виросла і стала дорослою, самостійною дівчиною, але він все одно продовжує собі в збиток їй допомагати.

Читайте також Як виявилося потім, Сергій з Ольгою почав зраджувати мені давно, але я нічого не помічала і вірила їм обом.

Сестра мого чоловіка живе набагато краще ніж ми: вона добре одягається, регулярно робить собі в салонах зачіски і манікюр, давно відкладає гроші на дорогу машину. У неї є багаті шанувальники, які завалюють її подарунками, і водять у всякі модні заклади. Проте, мій чоловік все ще вважає її маленькою і несамостійною дівчинкою, за якою потрібно піклуватися. Йому здається, що без його допомоги вона пропаде, адже ні у матері, ні у їх старенькій бабусі, немає можливості допомагати їй фінансово.

Я б ще могла зрозуміти, якби він давав гроші тим, хто дійсно має в них потребу: свекрусі, або своїй бабусі. Але ці жінки, на відміну від небідної сестри, допомоги не просять, а навпаки – завжди намагаються приїжджати до нас в гості з гостинцями і подарунками. А його сестра, хоч і живе краще за мене, постійно прибідняється і просить допомоги в свого брата. Спочатку я намагалася не звертати на це увагу, але коли я зрозуміла, що це може тривати вічно, моє терпіння скінчилося.

Ця панянка ніде офіційно не працює, займається плетінням кіс на дому і продажем саморобних прикрас. А я змушена працювати в державній поліклініці, де вечорами я падаю з ніг від втоми. У чоловіка зарплата набагато більше моєї, я навіть не знаю скільки точно, адже він не любить зі мною про це говорити, але внесок в сімейний бюджет у нас виходить приблизно однаковий. Проте, основна частина домашніх справ на мені: чоловік приходить з роботи набагато пізніше, і іноді підробляє на вихідних. Тому найчастіше чоловік занадто втомлений для того, щоб займатися побутовими питаннями. Де справедливість?

Я не знаю, як пояснити йому, що у нього вже є своя власна сім’я, і ​​що гроші він повинен приносити в будинок, а не забезпечувати свою сестру, яка далеко не бідує. Він мене заспокоює тим, що незабаром вона вийде заміж, і забезпеченням сестри буде займатися її чоловік. Але я бачу, що вона не поспішає створювати сім’ю, їй так добре.

Мені набридло бути закривати на все очі і робити вигляд, що це нормально. Я хочу, щоб чоловік дбав про нашу сім’ю, а не про свою сестру, яка тільки й знає, що тягне з нього гроші.