Перейти до вмісту

Мені ніколи не хотілося, щоб наші стосунки переросли у щось більше, ніж просто дружба, та й йому тоді подобалася зовсім інша дівчинка з нашого класу.

Я прийшла в нову школу і мене посадили з ним за одну парту. Спочатку я засмутилася, а потім ми почали допомагати один одному і до сих пір це робимо, вже багато років.

Мені ніколи не хотілося, щоб наші стосунки переросли у щось більше, ніж просто дружба, та й йому тоді подобалася зовсім інша дівчинка з нашого класу.

По дорозі зі школи ми ділилися лдне з одним своїми проблемами, і я так до цього звикла, що і зараз можу порадитися або розповісти свої невдачі на роботі тільки йому. Друзі та батьки не вірили, що ми просто дружимо, поки Сергій не одружився.

Читайте такожЯ навіть не кажу про те, що я більше заробляю і повинна ще й просити свої гроші на свої потреби! Та й чому Ваня вирішив, що я не зможу розпорядитися заробленими мною грошима

Я на той момент теж зустрічалася з хлопцем. У нас різні професії: я – лікар, він керівник відділу у великій компанії, але ми довго можемо проговорити на будь-які теми і про роботу теж!

Зараз ми дружимо родинами, діти теж звикли відчувати себе і у них, і у нас як вдома. Коли є можливість, виїжджаємо на природу, і коли всі вже розійшлися спати по наметах, нікого не дивує, що ми біля багаття можемо проговорити до ранку.

Сергій дуже добра і інтелігентна людина, його дружині пощастило! Мені з ним легко і просто спілкуватися, він мені наче брат. Ні його дружина, ні мій чоловік ніколи нас не ревнували, тільки жартують, коли ми про щось сперечаємося.

Але, не дивлячись на це, я теж не дуже вірю в дружбу між чоловіком і жінкою. Наші відносини з Сергієм швидше виняток, ніж правило.

Ми вважаємо себе просто близькими по духу людьми і інші відносини нам не цікаві. Для цього у кожного є сім’я. І я надивилася на спілкування подруг і на роботі, і в житті. Тут і заздрість, і конкуренція, і плітки. З Сергієм у нас таких проблем не виникає саме за статевою ознакою. Я вважаю, що з другом мені пощастило! А з чоловіком – тим паче, дуже його кохаю!