fbpx

Мені подобалися міркування Наталії про свободу у відносинах, психологічні поради, як правильно вести себе з чоловіком, але я ніяк не могла допустити, що вона зазіхне на мого, чоловіка своєї подруги!

Познайомилися на турбазі, коли були ще зовсім молодими, років по 20 нам було, ще й не одружені були. Спочатку одружилися ми, потім – вони.
Оскільки Наталя з Олегом познайомилися на тій самій турбазі, і ми з чоловіком були свідками їх бурхливого розвитку роману, то хлопці запросили нас стати свідками у них на весіллі. Ми із задоволенням погодилися, і стали дружити, сім’ями.

Наша сім’я за цей час поповнилася двома дітками, а у них щось з цим не виходило, дітей не було. Наталя часто забігала посидіти і поговорити але у мене часу майже завжди не було, вона спілкувалася з моїм чоловіком. Я, звичайно, нічого запідозрити не могла. Мій дім завжди був відкритий для друзів. Наталя з чоловіком пили чай на кухні, сміялися, поки я поралася з дітьми.
Вона була завжди одягнена з голочки, при макіяжі, чому не могла похвалитися я, завантажена дітьми і будинком.
Іноді у нас з чоловіком виникали сварки, сварки, але таке буває в будь-якій сім’ї, тому я не надавала цьому значення. Більш того, про всі наші сварки я розповідала Наталі, як подрузі, обговорювала з нею ситуації в моїй родині.
Ну і дура ж я була !!!
У якийсь момент все змінилося. Я стала помічати, що чоловік віддаляється від мене. Він став задумливий, менше проводив часу з дітьми, а незабаром по вихідних став їхати в якісь відрядження, пояснюючи це завантаженнями по роботі.

Читайте також Невдовзі тільки мама Семена приїжджала до них в гості. Дуже вона любила бавитися з онукою та й за сином скучала. Кожного разу Аня робила неймовірні показові скандали.

Все відкрилося зовсім випадково.
Якось мені зателефонував Олег – він розшукував дружину, яка сказала, що пішла до мене в гості. Я відповіла, що її немає, що я одна – чоловік поїхав у відрядження. Коли він і розповів мені, що мій чоловік і Наталія таємно зустрічаються (він вистежив їх), мені стало погано! Як же так можна?! Невже це
правда?! Але зіставивши свої відчуття з тим, що говорив Олег, я зрозуміла, що він, швидше за все, має рацію. У чоловіка на стороні хтось є.
Коли він пішов, я не могла знайти собі місця…
Я думала про те, як я могла допустити таку помилку – пустити в будинок «розлучницю», красиву і вільну жінку, не обтяжену дітьми і моральними правилами.
Мені подобалися міркування Наталії про свободу у відносинах, психологічні поради, як правильно вести себе з чоловіком, але я ніяк не могла допустити, що вона зазіхне на мого, чоловіка своєї подруги!
Виявилося, що вона використовувала наші сварки, щоб зблизитися з ним, оскільки з Олегом життя у неї не склалося. Я влаштувала допит з пристрастю, і чоловік у всьому зізнався. Зізнався в зраді. Я повинна була зрозуміти, інтрижка це або він дійсно мене розлюбив? Після довгих розбирань, сліз і зізнань, я зрозуміла, що ця спритна дівчина обкрутила мого чоловіка.
Він сказав мені: «Прости, рідна, біс поплутав!» Я пробачила чоловікові зраду, але пробачити подрузі зраду я не могла. Ми вирішили зберегти сім’ю, адже у нас двоє дітей, а з друзями Наталею і Олегом – розлучитися назавжди, і не спілкуватися більше.

facebook