Перейти до вмісту

Мені соромно за свого брата перед його дружиною. Вона забезпечує сім’ю, а він взагалі майже не працює, але живе шикарим життям

Два роки тому, мій брат одружився на дівчині, яка була не тільки касивою, а й цілком забезпеченою. У брата основної роботи не було, переважно він перебивався різними підробітками.

Коли брат подзвонив до мене, і сказав, що одружується, я була за нього рада, оскільки думала, що він ніколи не одружиться. Удвічі раділа за братика, коли він мене познайомив з своєю нареченою. Його дівчина була досить доглянутою, розумною та була начальником відділу у хорошій торгівельній компанії.

Мені було дивно, адже перед весіллям, брат сказав, що всі витрати буде оплачувати його наречена. Мені аж незручно було, але таке, це їхня справа, що ж мені лізти туди з своїми порадами.

Читайте також: Очистіть легені від мокротиння: прості та ефективні народні рецепти

Зараз брат взагалі майже не працює, але живе шикарим життям: купує дорогий одяг, харчується у кафе, діти маю все, що забажають, він витрачає гроші не соромлячись.

Перед його дружиною, мені за свого брата дуже соромно. Ну як так можна жити, ні про що не думати? Хіба зовсім чоловічої гордості немає? Вже й наша мама говорила з ним на цю тему, але все безрезультатно. Чому не можна знайти собі також роботу і працювати, як усі люди, все ж таки відповідати своїй дружині і бути з нею на одному рівні? Я переживаю, що з такою поведінкою та стилем життя, його дружина скоро його покине …