Перейти до вмісту

Мені сромно глянути мамі в очі. Я розумію, що зрадила свою найдорожчу людину, але по іншому я не могла вчинити

У житті мені прийшлося пережити багато важких моментів.

Виховувала мене мама, а свого тата я ніколи не бачила. Коли мені було вісімнадцять у мами появився новий чоловік.

Я не могла зрозуміти її, адже ​​звикла, що ми живемо з мамою тільки удвох, а тут мужик якийсь незнайомий. Я відразу не полюбила Олега, а тим більше він був молодший від мами на одинадцять років. Мені було важко це прийняти, можливо, я просто ревнувала маму.

Я просто зненавиділа цього Олега з першого дня нашого знайомства. Але потім, сама не розумію як так сталося, я закохалася в нього. Поспілкувавшись з ним я зрозуміла, що він чудова людина і з ним цікаво проводити час. Однак він був з моєю мамою, тому я тільки злилася від своєї любові.

З мамою вони часто сварилися. Пройшов час і вони розлучились. Я дуже зраділа, що саме так все получилося. Згодом Олег знайшов мене і запропонував поїхати разом з ним жити в інше місто. Я відразу погодилася. Олег признався, що полюбив мене з першої хвили нашого знайомства, і тому змушений був покинути маму.

Читайте також: Астрологи назвали 4 байдужих знаки Зодіаку: співчуття від них не чекайте

Я погодилася поїхати з ним, а мамі сказала, що поступила в інститут та переїжаю жити в інше місто. З того часу, минуло уже два роки. З мамою ми спілкуємось тільки по телефону, тому, що в гості до неї мені соромно приїхати.

Не знаю, як я маю їй глянути в очі та пояснити, що ми з Олегом разом. З ним я щаслива. Я розумію, що погано поступила з мамою, але по іншому я не могла вчинити.

З Олегом ми розписалися, скоро у нас буде дитина і мені як ніколи не вистачає мами. Я дуже хочу побачити її, обняти, разказати про своє щасливе життя, але боюся, що вона не пробачить мені.

Мені дуже соромно. Я не знаю, як розказати їй все? Як вимолити пробачення? Але приховувати від мами це все, я довго не зможу …